[an error occurred while processing the directive]

Нагородили кращих партійців краю

З нагоди 10-річчя утворення партії в Тернополі відбулося урочисте зібрання активістів Тернопільської обласної організації партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», на яке прибули понад 400 партійців зі всіх районів області і м. Тернополя.


Перед запрошеними виступив голова обласної організації «Батьківщини» Василь Деревляний.



Він коротко підсумував діяльність партійної організації впродовж цих років, зазначивши, що в цій історії було багато позитивного, адже партію на Тернопіллі доводилося будувати «з нуля», і сьогодні вона – чи не найрозвинутіша партструктура в Україні, разом з тим, траплялися й поодинокі негативні випадки, коли до списків партії до місцевих органів влади потрапляли люди, які своїми діями компрометували і «Батьківщину», і її лідера. «Але ми очистилися і стали ще сильнішими», – підсумував Василь Тимофійович, зазначивши, що в подальшому, аби не повторювати старих помилок, слід набагато прискіпливіше ставитися до кандидатур потенційних партійців.



Опісля відбулися виступи активістів партії та нагородження кращих з кращих. Свої відзнаки, зокрема, одержали:


 


– Голова Увислівської сільської первинної партійної організації, член бюро районної партійної організації Ковальчук Василь Володимирович (Гусятинський район);


 


– Голова Мельнице-Подільської селищної первинної партійної організації Дуткевич Ольга Борисівна (Борщівський район);


 


– Голова Буряківської первинної партійної організації Дорош Михайло Степанович (Заліщицький район);


 


– Голова Жуківської сільської первинної партійної організації Данилюк Василь Йосипович (Бережанський район);


 


– Член бюро районної партійної організації Горбаль Марія Володимирівна (Чортківський район);


 


– Член бюро районної партійної організації Москаль Алла Вікторівна (Збаразький район);


 


– Член КРК Тернопільської обласної організації Миколенко Олег Михайлович (Тернопільський район);


 


– Голова КРК районної партійної організації Мардаль Тетяна Любомирівна (Чортківський район);


 


– Член бюро районної партійної організації Кобилянський Іван Іванович (Борщівський район);


 


– Голова фракції в Теребовлянській районній раді Зелінська Галина Євгенівна (Теребовлянський район);


 


– Член бюро міської партійної організації Токарик Олександра Зіновіївна (Бучацький район);


 


– Керівник громадської приймальні РО Табаркевич Ірина Михайлівна (Козівський район);


 


– Голова Краснолуцької сільської первинної партійної організації Польова Людмила Ярославівна (Лановецький район);


 


– Член бюро районної партійної організації Польова Ірина Михайлівна (Зборівський район);


 


– Член бюро районної партійної організації Підлісний Юрій Миронович (Тернопільський район);


 


– Член партії Питель Богдан Миронович (м. Тернопіль);


 


– Голова Яблунівської первинної партійної організації Титор Ярослав Миколайович (Гусятинський район);


 


– Голова фракції в Бучацькій міській раді Томин Орест Миколайович (Бучацький район);


 


– Голова Новосільської сільської первинної партійної організації Рухтурак Микола Васильович (Заліщицький район);


 


– Головаголови районних партійних Максимівської первинної партійної організації Адамович Марія Павлівна (Збаразький район);


 


– Член партії Кубант Ольга Анатоліївна (Зборівський район);


 


– Член партії Шумада Володимир Дмитрович (Козівський район);


 


– Голова Підволочиської селищної первинної партійної організації Скуйбіда Микола Михайлович (Підволочиський район);


 


– Член партії Сидор Світлана Богданівна (Підгаєцький район);


 


– Член бюро районної партійної організації Стелюк Павло Романович (Теребовлянський район);


 


– Член бюро районної партійної організації Мороз Ольга Олексіївна (Шумський район);


 


– Член партії Крошко Валентина Некифорівна (м. Тернопіль);


 


– Член партії Гошівська Світлана Некифорівна (м. Тернопіль);


 


– Член партії Кривонос Володимир Павлович (Підволочиський район);


 


– Заступник голови районної партійної організації Ференц Надія Василівна (Монастириський район);


 


– Член партії Дудра Микола Іванович (Монастириський район);


 


– Голова Волівської сільської первинної партійної організації Перунова Іванна Богданівна (Бережанський район).


 


Також були нагороджені голови районних партійних організацій та керівники виборчих штабів.

[an error occurred while processing the directive]