[an error occurred while processing the directive]

Тимошенко: Поки в Україні війна, “Батьківщина” з коаліції виходити не буде

“Батьківщина” не планує виходити зі складу парламентської коаліції, оскільки “в Україні йде війна”.

Про це в ефірі “Подробностей недели”  на телеканалі Інтер заявилалідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко.

“Ми відповідальна політична сила. Хочу зупинити усі провокативні розмови про те, що “Батьківщина” вийде з  коаліції. Поки в Україні війна на східних кордонах, “Батьківщина” нікуди з коаліції виходити не буде”, – заявила вона.

Також Тимошенко запевнила, що 10 листопада фракція “обов’язково голосуватиме за “євроінтеграційні закони”.

Також “Батьківщина” домагатиметься ухвалення двох проектів постанов, внесених жінками парламенту – щодо звернення до Генпрокурора  з проханням внести подання на зняття депутатської недоторканності з представника “Народного фронту” Андрія Тетерука та звернення до нього щодо добровільного складання депутатського мандату через поведінку “несумісну зі званням народного депутата”.

Як відомо, 5 листопада Верховна Рада мала ухвалити 12 законів, необхідних для лібералізації візового режиму з Євросоюзом. Найбільша боротьба очікувалася довкола трьох антикорупційних законів.

Однак  ВР відклала до 10 листопада законопроекти, необхідні для виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС. Спікер Володимир Гройсман закрив вечірнє засідання, аргументувавши це тим, що голосування були не результативними.

pravda.com.ua

[an error occurred while processing the directive]