[an error occurred while processing the directive]

Юлія Тимошенко: Покриття абонплати на газ шляхом субсидій – це корупційне збагачення олігархів

Юлія Тимошенко вважає, що стягнення так званої абонплати на газ шляхом субсидій – це корупція на державних грошах та незаконне збагачення олігархів.
Про це лідер фракції «Батьківщина» заявила журналістам, коментуючи заяви НКРЕКП щодо тимчасового призупинення дії абонплати на газ.

«Я хочу привітати всіх з перемогою, оскільки ваша сила, ваші спільні дії, наше єднання, зокрема на базі обласних, міських і районних рад призвели до того, що сьогодні влада змушена була дослухатися і призупинити цю абонплату. Але в нас залишається ще безліч питань. Наприклад, чи не зможуть вони втілити це в життя якимось іншим чином?» – наголосила Юлія Тимошенко.

Політик розкритикувала пропозицію влади сплачувати так звану абонплату на газ через субсидії.

Вона звернула увагу на те, що ця ідея є шляхом до корупції, адже 12 мільярдів гривень бюджетних коштів можуть отримати олігархи, а не люди у вигляді зарплат і пенсій.

«Ці абонплати йдуть на приватні рахунки, а не у державний бюджет чи на рахунки держкомпаній. На приватні рахунки! А потім вони ділять ці мільярди і хочуть «закрити» це питання в держбюджеті! Не можна дозволяти це робити, бо державний бюджет належить суспільству, а не Порошенку чи Гройсману. Ці мільярди не підуть на пенсії та зарплати. Нам не можна так діяти!» – підсумувала Юлія Тимошенко.

[an error occurred while processing the directive]