• 4 Серпня, 2021

Юлія Тимошенко: Вимагаємо зняти з розгляду Верховної Ради усі «земельні» закони до проведення всеукраїнського референдуму

Парламент має зосередитися на розв’язанні питань, що найбільше непокоять українців, а не узаконювати розпродаж української землі, проти чого категорично виступають понад 70% громадян!

Про це під час виступу у Верховній Раді заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«Сьогодні люди щодня стикаються з проблемами, які пов’язані з ковідом, бідністю, тарифами, війною, але депутати вкотре зібралися в локдаун не для того, щоб вирішити хоч одне людське питання. Вже другий тиждень вони ухвалюють нищівні для України зміни до Земельного кодексу, щоб узаконити ним по суті колонізацію країни», – переконана Юлія Тимошенко.

До того ж лідер «Батьківщини» повідомила про ще одну «земельну» аферу, коли в людей рейдерськими методами незаконно забирають землі, а суди й правоохоронці – не реагують на цю проблему.

«Ми вимагаємо негайного розслідування в Верховній Раді ситуації з рейдерством земель. А також – зняти з розгляду всі «земельні» закони до проведення всеукраїнського референдуму, організацію якого «Батьківщина» розпочала разом із людьми. Не робіть історичні помилки!» – закликала Юлія Тимошенко, звертаючись до депутатів.

Попередня

Юлія Тимошенко: Замість осуду, треба всім разом витягувати медицину з глибокої кризи

Наступна

У Підгаєцькій міській громаді вшанували «чорнобильців»