• 17 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: В країні буде хаос, допоки до влади не прийдуть професіонали

Сьогодні у Верховній Раді «слуги народу» продемонстрували, що  владу і монобільшість цілком влаштовує все, що стосується тарифів. Очікування людей марні – в країні нічого не зміниться, допоки до влади не повернуться професіонали.

Про це під час виступу з трибуни парламенту заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

«В першій половині дня, коли розбазарювали сільськогосподарську землю, «слуги народу» голосували проти того, щоб хоч якось захистити її, їм треба, щоб вона була розпродана надійно, без будь-яких умов з боку держави. А друга половина дня – це наруга над очікуваннями людей щодо зниження тарифів. Все – пуста піарщина, дилетантизм і абсолютна відсутність будь-яких рішень для людей», – обурилася Юлія Тимошенко

На її переконання, цифри в платіжках відображають реальне ставлення влади до громадян. За наявності політичної волі знизити тарифи можна швидко і відчутно.

«Прості рішення існують. Наш законопроєкт №4680, який навіть не поставили в порядок денний, повертає людям систему, яка існувала 23 роки незалежності України, коли газ вітчизняного видобутку віддавався українцям і бюджетній сфері. Це було зруйновано у 2014 році, а зараз ця корупція тільки поглиблюється», – зауважила лідер «Батьківщини».

Аналогічна ситуація, за її словами, склалася й на енергоринку, коли дешева атомна енергетика руйнується, забирається в людей і віддається корупційним структурам.

«Допоки при владі будуть корупціонери, невігласи і дилетанти, ми будемо мати високі тарифи, мізерні пенсії й зарплати, зруйновану охорону здоров’я. А коли повернуться люди, які розуміють, як управляти державою, ми матимемо європейську заможну країну з захищеними громадянами», – переконана Юлія Тимошенко.

Попередня

Завдяки депутатові від «Батьківщини» у Мельниці-Подільській відремонтують їдальні у психоневрологічному будинку-інтернаті

Наступна

Олексій Кучеренко: «Батьківщина» виносить газове питання на референдум, тому що у влади немає політичної волі знизити тарифи