• 21 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: Парламентська більшість працює на користь лобістів, а не людей

Парламент зібрали під час карантину, щоб ухвалити два закони, які дозволять остаточно розпродати українську землю. Керована монобільшість діє проти України, в інтересах лобістів.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу в парламенті.

«Всі ключові для країни рішення ухвалюються в стінах офісу президента, за межами Верховної Ради, а тут тільки зухвало протягуються. Тож мета цієї сесії парламенту – проштовхнути 2 законопроєкти, які забезпечать продаж української сільськогосподарської землі», – повідомила Юлія Тимошенко.

Вона зауважила, що в локдаун депутати збираються ухвалити зміни до Земельного кодексу, які покликані усунути державу від контролю за використанням сільськогосподарської землі та дозволяють продаж землі іноземцям. А потім – затвердити електронні аукціони, які заблокують українським фермерам можливість володіти землею.

«Ці два закони – проти України, проти національних інтересів, на користь лобістів, які бачать свої трильйони, зароблені на українській землі. Тому «Батьківщина» виходить за межі цього залу, бо тут робота ведеться проти України і проти людей. Ми оголошуємо всеукраїнський референдум з питання заборони продажу української землі! Захистимо Україну!» – закликала Юлія Тимошенко.

Попередня

Страхова медицина допоможе реанімувати галузь охорони здоров’я, – Сергій Євтушок

Наступна

Сергій Соболєв: «Батьківщина» допоможе українцям організувати референдум, щоб захистити українську землю