• 19 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: Ми не дозволимо владі заблокувати «земельний» референдум

22 травня до Києва приїдуть люди з усіх куточків України, щоб долучитися до ініціативної групи з проведення «земельного» референдуму. Команда «Батьківщини», як і обіцяла, стане пліч-о-пліч з українцями і не дозволить президентській команді зірвати всенародне волевиявлення.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Наша команда об’єдналася з фермерськими асоціаціями, профспілками, громадськими організаціями, з малими й середніми аграріями. Ми по всій країні відкрили спеціальні гарячі лінії для тих, хто хоче увійти в ініціативну групу, щоб збирати підписи, боротися за проведення референдуму і зупиняти продаж землі. Ми очікували 2-3 тисячі людей, а на сьогодні заявили про свою участь в ініціативній групі 17 тисяч українців. Але навіть для такої кількості людей буде надскладним завданням зібрати за 90 днів 3 мільйони підписів, а краще – з запасом, 4 мільйони», – повідомила Юлія Тимошенко.

За її словами, попри заборону ЦВК провести збори ініціативної групи в онлайн-режимі, команда відшукала можливість організувати їх.

«В Києві ми навіть не знайшли такої площі, на якій можна було з дистанцією у півтора метри між учасниками зібрати 17 тисяч активістів. Але за 30 кілометрів від столиці на величезному полі 22 травня о 12:00 відбудеться непересічна подія для України – збори всенародної ініціативної групи. Тисячі людей приїдуть з усіх куточків України, щоб заявити про питання майбутнього референдуму – «Заборонити продаж сільськогосподарської землі». Тільки оренда з повним сприянням держави для фермерів і побудова фермерських господарств», – уточнила лідер «Батьківщини».

Водночас вона констатувала – владна команда за вказівкою президента намагається завадити провести «земельний референдум» і нівелювати саму ідею такого волевиявлення.

«Офіс президента дав команду зібрати у Дніпропетровській області ініціативну групу, з використанням адмінресурсу та в порушення всіх норм законодавства, яка ставить аналогічне питання про продаж землі, і ЦВК за декілька днів реєструє цю фейкову ініціативну групу. Це робиться для того, щоб у ЦВК з’явилися підстави заборонити народу провести справжній референдум. Це така цинічна рафінована брехня… Але ми зробимо все, щоб вони не зірвали референдум!» – запевнила Юлія Тимошенко.

На її переконання, українцям варто чітко усвідомити, що відбувається з країною, та захищати свою землю – протискати референдум, проводити акції протесту під Офісом президента, адже саме він відповідальний за всі рішення в державі.

«Якщо президент, у якого абсолютна влада в країні, продає землю і руйнує право громадян захистити її, – це свідчить про те, що нам треба дуже уважно подивитися на того, кого ми обрали. Або ми, українці, залишимося зі своєю країною, своєю землею, або нас звідси виживуть, і досить швидко. Але нам доведеться боротися проти рішень власного президента», – резюмувала лідер «Батьківщини».

Попередня

Олена Кондратюк: Кожен міністр, який іде у відставку, має прозвітувати перед Верховною Радою і суспільством

Наступна

Юлія Тимошенко: Люди за референдум, «Батьківщина» з людьми!