• 28 Липня, 2021

Юлія Тимошенко: РНБО має розібратися, хто наживається на підвищенні ціни на газ

Гучними інформаційними кампаніями влада покриває реальні корупційні злочини, які вчиняються проти українців і позначаються на житті кожної родини.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «Україна 24».

«Рада національної безпеки та оборони оголошує шумні справи з введенням санкцій проти людей, які й так вже за кордоном і проти яких ідуть судові процеси. Таким чином вони відволікають увагу людей, зокрема, від того, що з 1 червня «Нафтогаз» збільшує вартість природного газу  для людей на 50%, тепер він коштуватиме 11 гривень 94 копійки за кубометр. Сотні мільярдів гривень будуть забиратися в українців – ось що прикривається», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона нагадала, що новий керівник НАК «Нафтогаз» Юрій Вітренко на одному з телеканалів чітко заявив, що український газ коштує 2 гривні 40 копійок за кубометр. Очевидно, є зацікавлені особи, які наживаються на спекуляціях з ціною на газ. Саме ці справи, на переконання лідера «Батьківщини», мають бути у полі зору РНБО.

«Наша команда розібралася, в чому справа. В кожній області є посередницька компанія, яка бере газ задешево і потім продає його людям в 5 разів дорожче. Ось корупція, яку ми бачимо сьогодні, вона прямо б’є по людях. У нас є цілий список цих компаній. Ми підготуємо всю інформацію, документи, як цинічно оббирають людей, і передамо до Ради нацбезпеки. Я би хотіла подивитися, що вони зроблять з посередниками, які купують газ за 2 гривні 40 копійок, а людям продають за 12 гривень», – наголосила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, оголошене «Нафтогазом» підвищення ціни на газ на 50% лідер «Батьківщини» назвала «знущанням над Україною та українцями» і закликала владу не підвищувати вартість блакитного палива й повернути людям дешевий газ вітчизняного видобутку.

Попередня

«Батьківщина» вимагає від влади скасувати підвищення ціни на газ

Наступна

Керівник Підгаєцької громади Ігор Мерена підтримав краян і не проголосував за закриття шкіл