[an error occurred while processing the directive]

Регіонал Петро Гадз через суд хотів визнати всі рішення прийняті на пленарному засіданні сесії обласної ради, яка відбулася 22 грудня, нелегітимними

26 грудня 2017 року депутат Тернопільської обласної ради (який пройшов через членство у всіх партіях влади) звернувся до Тернопільського окружного адміністративного суду з заявою про забезпечення позову.

До справи були долучені депутат обласної ради Крижовачук Олег Петрович, Самсоненко Олександр Федосійович, Іванишин Володимир Васильович, Пилипів Микола Іванович.

В своїй заяві вони просять адміністративний суд заборонити голові Тернопільської обласної ради підписувати та опубліковувати рішення Тернопільської обласної ради «Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо звільнення з посади Генерального прокурора України Луценка Ю.В.»  від 22 грудня 2017 року (Проект №891) до вирішення справи по суті.

Їхня дуристична мотивація, подана в заяві, звелася до наступного: мали місце порушення регламенту обласної ради, хоча саме вони не раз використовували його норми для включення питань до порядку денного сесії і прийняття рішень.

А саме головне, в одному із абзаців їхньої заяви йдеться, що «при підрахунку голосів за проект даного рішення електронна система голосування «Віче» спрацювала некоректно, зарахувавши голос депутата Гадза Петра Івановича «ЗА».

Хочемо звернути увагу, що  така позиція авторів заяви, у випадку її підтримки в суді, давала б право на визнання нелегітимними всіх рішень, прийнятих на сесії обласної ради, а насамперед – нелегітимний прийнятий обласний бюджет на 2018 рік.

Однак, Тернопільський окружний адміністративний суд зайняв позицію Закону і відхилив заяву Петра Гадза.

Як перший заступник голови Тернопільської обласної ради хочу офіційно заявити, що система «Віче» жодного разу не давала таких збоїв.

Таким вище згаданим депутатам потрібно мати принципову позицію: проголосувавши «ЗА» не потрібно після відмовлятися від свого кроку через страх перед головою ОДА чи прокурором області.

В останнього, напевне, є дуже товсте «досьє» на «гріхи в господарці».

Присутність «таких одіозних осіб» в політиці ще раз підтверджує, що  закон про люстрацію необхідно терміново приймати і таких «горе-політиків» в радах немає бути.

Користуючись нагодою, хочу від імені демократичної більшості в Тернопільській обласній раді висловити слова вдячності і підтримки суду за за зайняту принципову позицію на стороні Закону.

Василь Деревляний, перший заступник голови Тернопільської обласної ради, голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина»

Додаються копії наступних матеріалів:

Проект рішення Тернопільської обласної ради №891«Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо звільнення з посади Генерального прокурора України Луценка Ю.В.». 1.1

1.2

Заява Гадза Петра Івановича до Тернопільського окружного адміністративного окружного суду

2.1

2.2

Пояснення Тернопільської обласної ради

3.1

3.2

3.3

3.4

3.5

Результати поіменного голосування депутатів обласної ради за Проект рішення №891 в цілому.

4.1

4.2

4.3

4.4

[an error occurred while processing the directive]