[an error occurred while processing the directive]

Лави Тернопільської «Батьківщини» поповнюють активні та красиві

Сьогодні до «Батьківщини» вступили Тетяна Кирилюк, Алла Чухрай, Анна Кирилюк та Олена Степанова. Рішення про вибір політичної сили було виваженим для кожної, розповідають жінки.

«Це був добре обдуманий крок. Мені завжди імпонувала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, і певною мірою була для мене прикладом мудрості, сили волі, лідерства та витримки. Жінки на керівник посадах у європейських країнах показують відмінний результат роботи, тож я переконана, що в складний період країні потрібна жінка-керівник», – зазначила Тетяна Кирилюк.

Юрист та громадська активістка з принциповою позицією – Олена Степанова розповіла, що завжди була аполітичною, але у складний час країні потрібна командна боротьба.

«За певний період своєї громадської діяльності я зрозуміла, що «один в полі не воїн», і не маючи командної підтримки важко протистояти негараздам. І коли постало питання вибору політичної сили, яка найбільше мені імпонує, відповідає моїм переконанням і моєму баченню розвитку Тернополя, області та країни, безсумніву обрала партію «Батьківщина». Це найміцніша політична сила, яка найдовше існує в українському політикумі. Мені імпонує її лідер – Юлія Тимошенко, і як жінка я розумію наскільки складно витримувати політичні протистояння та залишатися незламною і вірною своїм принципам», – розповіла Олена Степанова.

Керівники обласної та міської парторганізацій ВО «Батьківщина» привітали нових партійців та побажали їм стрімкого партійного росту.

«Вже вкотре, ми урочисто вручаємо партійні квитки прекрасній половині Тернопільщини. Приємно, що жінки висловили солідарність до нашого лідера Юлії Тимошенко. Ми раді приймати в партію тих, хто має принципову позицію та хоче працювати у міцній, згуртованій команді задля нашої спільної перемоги», – зазначив очільник обласної організації ВО «Батьківщина»Василь Деревляний.

[an error occurred while processing the directive]