[an error occurred while processing the directive]

Тернопільські платні тітушки 13 листопада біля готелю «Авалон» та ПК «Березіль»…

Основний наглядач та координатор тітушок. Хто він…?

12 листопада, поряд з місцем проведення прес-конференції Юлією Тимошенко, в готелі “Авалон”, що розташований по вул. С.Бандери, 2 приблизно о 10.30 були виявлені три невідомі особи (два чоловіка та жінка), що стояли на перехресті вулиць Бандери-Шопена. Ці люди мали явні ознаки алкогольного сп’яніння і на щось очікували. Приблизно о 10.40 по вул. С.Бандери зі сторони БК “Залізничник” спустився велосипедист.

В 12.20 до адреси С.Бандери, 1 двоє невідомих осіб привезли інваліда на колясці.

Від 10.45 до 11.30 напроти готелю «Авалон», поряд двохповерхового будинку за адресою
вул. С.Бандери, 1, де розташовані на першому поверсі відділення Ощадбанку та Нотаріальна контора Береш, почали збиратися окремо дві групи невідомих осіб (бабульки та студенти). В цей же період до будинку С.Бандери, 1, зі сторони мосту від технічного університету, підійшли молоді люди віком 19-22 років (на вигляд студенти) у кількості до 10 осіб.

Велосипедист, перебуваючи на перехресті вулиць С.Бандери – Дивізії “Галичина”, постійно розмовляв по телефону. Пробувши на точці ще 15 хвилин, він перейшов в натовп пікетуючих і там був ще хвилин 5-7. Після чого він сів на велосипед і поїхав в напрямку вул. Дивізії “Галичина”.

В 12.05 велосипедист знову появився зі сторони вул. Шопена, перейшов вулицю С.Бандери і знову став поряд магазину «7/23» і продовжував постійно говорити по телефону.

Студенти, бабульки та трійця молодиків поводили себе спокійно, періодично заходили грітися в Ощадбанк та Нотаріальну контору. Час від часу ходили у двір будинку С.Бандери, 1, де вживали алкогольні напої. ( Після пікету у дворі лежали близько десяти порожніх пляшок з під горілки).

В 12.26 велосипедист підійшов до натовпу на декілька хвилин і знову повернувся на місце попереднього спостереження за готелем «Авалон» до магазину «7/23».

Подаємо фотографії тітушок. Впізнавайте хто вони..?

Платні  бабульки

Після того як вийшли журналісти велосипедист поїхав і був розчарований, що місцеві ЗМІ картинки не зняли.

В Теребовлі, зустріч Юлії Тимошенко з громадою, пройшла майже без ексцесів, хоча були спроби пікетів, однак завдяки вжитим заходам безпеки провокаційні пікети не відбулися. Проте хтось на ялині закріпив гучномовець, що був включений дистанційно мобільним телефоном. Коли він запрацював, охорона швидко зняла його з ялинки.

В Тернополі, в БК «Березіль», що по вул. Миру, 6 близько 15.30 почали збиратися прихильники Юлії Тимошенко. В цей час явних пікетувальників не спостерігалося. Поблизу, біля входу в Березіль, з правої сторони під деревами стояла цікава групка молодиків. До них підійшла дівчина з чорним пакетом, лишила пакет, поговорила і пішла  в торець «Березіля». Вона обійшла його кругом по вул. П.Орлика, вийшла на вул. Дружби, 4, в торець будинку, звідки добре спостерігалося за службовим входом БК “Березіль”. Жіночка стояла і курила хвилин 15. Після чого пішла в напрямку вул. П.Орлика, 2 і зайшла в третій під’їзд.

Близько 16.20 був знову помічений ранковий велосипедист, але вже без свого велосипеду. Він стояв на площадці перед БК “Березіль”. Приблизно о 16.30, поблизу магазина «АТБ» була помічена група молодих людей у кількості 10-15 чоловік, які вже були напідпитку. Малими групками вони прийшли до «Березілю». Підходили до велосипедиста, говорили з ним по декілька хвилин і розходились. Переважна більшість займали місця біля поручнів на сходах, що ведуть до входу БК. Від багатьох молодиків відчувався різкий запах алкоголю. Розігріті алкоголем молодики почали вигукувати різні “кричалки”.

Ця жіночка також координувала дії молодиків.

На сходах біля «Березіля» була помічена цікава пара – чоловік та жінка напідпитку. Як було встановлено, вони чекали на “махач”, бійку між прихильниками та противниками Юлії Тимошенко. Жінка мала прийняти в ній участь. З її слів, вона сирота, не заміжня, має співмешканця і мешкають вони у гуртожитку на вул. Текстильній у кімнаті з грибком. Вона має двох дітей, які перебувають у Гримайлівській санаторній школі-інтернаті.

На питання, – «Ну що підзаробила трошки?». Вона дала відповідь, – «Ні – “махача” не було».

Велосипедист жодного разу не підійшов до протестуючих. Він постійно стояв біля поручнів на сходах, або спускався на площу перед будинком культури.

Покричавши приблизно до 19.10 підвипивші молодики почали потрошки розходитися, побачивши, що охорони достатньо і на провокації вони не піддаються. Чоловік 10 підішли до велосипедиста, що стояв на площі перед «Березолем» і разом пішли у напрямку “п’ятачка” по вул. Миру. Вийшовши з поля зору та освітлення, молодики обступили велосипедиста, простояли так хвилини зодві, розділилися. Одні пішли на маршрутку, інші далі по вул. Миру. Велосипедист підійшов до магазину «7/23», що поряд з «Березолем» (вул. Миру, 5). Там він пробув декілька хвилин, отримав від координатора пакет і знову повернувся на сходи будинку культури, де вже мітингували інші молодики. Вони були цілком адекватні та тверезі. Велосипедист пробув в натовпі приблизно 5 хвилин і пішов в двір будинку по вул. Драгоманова, 3. Там стояв припаркований бус білого кольору, держномер ВО 3731 АВ. Він сів у цей бус, який належить Безпальку Андрію Володимировичу, 1996 р.н., зареєстрований м. Тернопіль вул. Нечая, 4/22.

Приблизно о 19.25-19.30 пікетники пішли в ліву частину площадки перед входом в «Березіль», бо там найкоротший шлях в двір Драгоманова, 3, де їх чекав вищезазначений бус, держномер ВО 3731 АВ. Одна частина сіла в бус, а інші піднялися в двір вище – Драгоманова, 1 і сіли у припаркований автомобіль марки Мерседес, держномер ВО 7556 АС, що належить Суп Юлії Ігорівні, 1986 р.н., яка зареєстрована: Тернопільській район с. Петриків, вул. С.Бандери, 6. Автомобіль Мерседес поїхав у напрямку вул. Миру, а потім повернув направо і поїхав у напрямку вул. Карпенка. Бус виїхав з двору та зупинився під підпірною стінкою БК “Березіль” і стояв до тих пір поки кортеж з Юлією Тимошенко не виїхав

Всі спроби по проведенню провокацій на дорогах біля готелю «Авалон», на віче в м. Теребовля та біля БК «Березіль» були попередженні охороною партії «Батьківщина».

Шановні батьки та викладачі! Ми просимо Вас провести профілактичну роботу з своїми дітьми та студентами по недопущенню залучення їх різними пройдисвітами від влади до таких акцій. Дякуємо всім, хто був залучений та приймав участь в забезпеченні дотримання букви закону під час перебування Народного депутата України та лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко 12-13 листопада на теренах Тернопільської області.

У соцмережах ці особи не світяться.

Інформація подається в скороченому вигляді за матеріалами служби безпеки Тернопільської обласної організації партії ВО «Батьківщина».

[an error occurred while processing the directive]