• 5 Серпня, 2021

Завдяки зусиллям команди «Батьківщини» вдалося врятували Гребінківську лікарню від закриття

Через відсутність фінансування з 5 квітня була вимушено зачинена Гребінківська лікарня, що на Київщині. Однак завдяки втручанню Голови партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та зусиллям команди вже 27 квітня медичний заклад знову відкрив двері для своїх пацієнтів.

Аби не допустити остаточного закриття єдиної лікарні у селищі, стурбовані мешканці Гребінок та колектив лікарні звернулися за допомогою до лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Під час робочої поїздки команди до закладу виявилося, що Гребінківська лікарня фінансувалася з Васильківської районної лікарні, але після нової адміністративно-територіальної реформи Васильківського району не стало, відповідно тепер це 2 різні райони й 2 різні ОТГ. Коштів для фінансування лікарні у Гребінківській ОТГ немає.

«Я розумію, що влада сьогодні діє безглуздо й жорстоко. Так, ми − опозиція, але ми також не можемо стояти осторонь цього, будемо робити все, що ми можемо. Я приїхала сюди, я бачу прекрасну лікарню з працюючими медиками, а її взяли й закрили живцем. Це абсурд, це наслідки непрофесійного управління державою», − обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» пообіцяла, що зробить усе можливе для того, аби врятувати лікарню від закриття. Вже з 27 квітня завдяки зусиллям Юлії Тимошенко та команди «Батьківщини» на Київщині лікарня знову працює у звичайному режимі. На відкритті лікарні голова фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді, зазначив, що одна з головних позицій «Батьківщини» − унеможливити закриття будь-якої лікарні у будь-якому населеному пункті.

«Від сьогодні лікарня буде функціонувати у повному обсязі з усім колективом, з усіма працівниками, які були до того», − зазначив голова фракції «Батьківщина» у Київській обласній раді Андрій Засуха.

Попередня

У Підгаєцькій міській громаді вшанували «чорнобильців»

Наступна

«Батьківщина» визначиться щодо кандидатури на посаду міністра енергетики перед голосуванням