• 19 Вересня, 2021

Іван Крулько: «Батьківщині» хочуть завадити провести «земельний» референдум через створення фейкових ініціативних груп

«Батьківщині» стало відомо про створення фейкових ініціативних груп із проведення всеукраїнського референдуму. Це робиться для того, щоб завадити нашій команді організувати реальне волевиявлення.

Таке переконання висловив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі KyivLIVE.

Парламентарій нагадав, що «Батьківщина» допомагає людям організувати всеукраїнський референдум щодо продажу землі, на 22 травня вже заплановано збір ініціативної групи, яка налічує понад 12 тисяч осіб із усієї України.

«Наразі стало відомо про створення фейкових ініціативних груп. Я думаю, що це робиться під прикриттям тих самих сил, що цей закон проштовхували, щоб не дати можливості «Батьківщині» провести реальний референдум щодо продажу землі», – припустив народний депутат.

Водночас він висловив упевненість, що громадськість, фермерські асоціації та аграрії не залишать це поза увагою. Бо, як продемонструвало останнє соціологічне дослідження групи «Рейтинг», питання майбутнього землі хвилюють людей. 77% опитаних хочуть, аби їхню думку почули на референдумі, і 79% – проти продажу землі іноземцям.

«Рано чи пізно, але ми отримаємо думку людей щодо того, треба продавати українську землю чи ні. І це єдине рішення, яке матиме більш силу, ніж будь-який закон», – резюмував заступник Голови партії.

Попередня

«Батьківщина» Лановеччини проти закриття шкіл у громаді

Наступна

Олена Кондратюк: Кожен міністр, який іде у відставку, має прозвітувати перед Верховною Радою і суспільством