• 25 Травня, 2022

Валентин Наливайченко: Сьогодні оборона країни – пріоритет для всіх

«Батьківщина» вимагає підняти соціальне забезпечення військовослужбовців і посилити оборону країни

Про це в ефірі ток-шоу «Реальна політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Україна 24» заявив народний депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко.

«Перше, що треба зробити, – підняти соціальний захист  військовослужбовців, які захищають нашу державу! Друге – якнайшвидше сформувати територіальну оборону у кожному місті. І мери мають брати активну участь у цьому процесі. Третє – нам треба зробити все можливе, щоб було ефективне військове керівництво, щоб фахівці повернулися на свої посади, і щоб була потужна оборона країни!» – сказав парламентар.

Він повідомив, що фракція «Батьківщина» вже підготувала проєкту Закону України «Про підвищення оплати праці військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу на час проведення заходів зі стримування збройної агресії проти України», закликає долучитися до нього колег по парламенту й вимагатиме його якнайшвидшого ухвалення у сесійній залі.

Валентин Наливайченко також обурився, що зустріч силовиків з керівниками фракцій, запланована на сьогодні, не відбулася раніше, й чому влада так  зволікає з ухваленням оперативних рішень.

Попередня

Олена Кондратюк: Необхідно жорстко реагувати на невиплату обіцяних Урядом підвищених зарплат лікарям та медпрацівникам

Наступна

Депутати Тернопільської обласної ради фракції ВО «Батьківщина» підтримали звернення щодо відсічі московській агресії