• 25 Травня, 2022

Олена Кондратюк: Необхідно жорстко реагувати на невиплату обіцяних Урядом підвищених зарплат лікарям та медпрацівникам

Говорячи про забезпечення внутрішньої стабільності в країні та соціально-економічну ситуацію, Верховна Рада не може ігнорувати повідомлення про те, що лікарі та медичні працівники не дочекалися обіцяних Урядом підвищених зарплат.

На цьому наголосила Заступниця Голови Верховної Ради, народна депутатка від «Батьківщини» Олена Кондратюк під час виступу на Погоджувальній раді депутатських фракцій та груп.

«Коронавірус нікуди не подівся, а лікарів та медиків зараз переводять на 0.5 ставки, залишаючи повне навантаження. Вважаю, що профільний Комітет Верховної Ради, Міністерство охорони здоров’я та Державна служба України з питань праці мають жорстко реагувати на такі випадки», – підкреслила Олена Кондратюк. 

За її словами, в рамках парламентського контролю Верховна Рада та суспільство повинні отримати чіткі та зрозумілі відповіді на те, чому так відбувається і що робить влада, аби всі лікарі та медики отримали обіцяне підвищення заробітних плат.

Заступниця Голови Верховної Ради також очікує почути відповіді на ці питання від Міністра фінансів Сергія Марченка, який за її ініціативи був запрошений для звіту на Годину запитань до Уряду.

Попередня

Юлія Тимошенко: Парламент має негайно звернутися до підписантів Будапештського меморандуму

Наступна

Валентин Наливайченко: Сьогодні оборона країни – пріоритет для всіх