• 19 Січня, 2022

Томенко вимагає від Уряду зменшення розміру тарифів на житлово-комунальні послуги у зв’язку з погодними умовами

Виступаючи сьогодні у Верховній Раді, заступник керівника фракції БЮТ Микола Томенко наголосив на необхідності перегляду Урядом тарифів на житлово-комунальні послуги в бік їх зменшення у зв’язку зі сприятливими погодними умовами.

 «Очевидно, що Уряд та місцева влада, які закладали у бюджет значно вищі витрати на енергетику і газ, витрачають вже більше місяця теплої зими цього року на теплопостачання набагато менше, аніж було заплановано. І було б справедливо це врахувати та переглянути тарифи для населення, а не економити на їхніх зарплатах і пенсіях», – вважає Микола Томенко. На його переконання, питання прозорості реальних витрат комунальних підприємств потребує негайного обговорення як в Уряді, так і в парламенті.


Також, говорячи про вчорашнє скасування президентського вето на мораторій на продаж землі, Микола Томенко зауважив, що фракція БЮТ не дозволить «земельним баронам» створити хаос на ринку землі. «В свій час відбувся грабунок людей майновими сертифікатами, а зараз виникає загроза грабунку земельними сертифікатами», – зазначив народний депутат. Він закликав селян принаймні протягом року не поспішати продавати ці сертифікати до законодавчого унормування продажу земельних ділянок та до формування в Україні цивілізованого ринку землі.

Попередня

Юлія Тимошенко пояснила, чому її фракція голосувала за мораторій на продаж землі

Наступна

Німеччина, Європа і Росія. Стаття Юлії Тимошенко у \”Daily Times\”