• 9 Грудня, 2021

Ігор Смеречинський: \”В Підволочиську БЮТ працює задля доброботу громадян\”

Фракція „Блок Юлії Тимошенко” в Підволочиській районній раді налічує 18 депутатів, усі є членами політичної партії „ВО Батьківщина”, розповів голова Підволочиського районного осередку „ВО Батьківщина” Ігор Смеречинський.

—    За час роботи нашої фракції щомісячно проводилися і проводяться засідання фракції, де обговорюється робота районної ради, суспільно-політична ситуація в районі. Також порушуємо питання з якими громадяни звертаються до депутатів, — розповів пан Смеречинський.


Основні проблеми в роботі фракції виникали через несвоєчасність подання матеріалів сесії районної ради депутатам, однак головою фракції в Підволочиській районній раді на засіданнях сесій було зроблено чимало зауважень керівництву районної ради. З цим погодилися і підтримали депутати інших фракцій.


—    Протягом року до депутатів фракції БЮТ було найбільше звернень від жителів району, — продовжив пан Смеричинський. — порівняно з іншими фракціями. Ми розглянули кожне з них і по можливості вирішували позитивно, на користь громадян.

Попередня

Заява Блоку Юлії Тимошенко

Наступна

В області чекають чергових \”парашутистів\”