• 17 Вересня, 2021

Працюємо із зверненнями

25 жовтня 2006 р. до депутата від фракції «Блок Юлії Тимошенко» Ігоря Яворського звернулись мешканці будинку № 5 по вул. Пушкіна з проханням вплинути на власника приватного магазину «Сонячний» Блащака Я.В. який з іншим підприємцем в прибудові організували бар, в якому під вікнами будинку коптять м\’ясо та шашлики і дим постійно поступає в квартири, а в даному будинку проживають інваліди та хворі на астму.

Проведеною перевіркою встановлено, що даний бар не введений в експлуатацію. Про це свідчить відсутність відповідного акту державної приймальної комісії.


Однак згідно листа мешканців в барі активно жарять шашлики, ребра і дим постійно затягується в квартири, (під зверненням підписалось 16 громадян міста, мешканців даного будинку).


Перевірки виконавчих органів, як не дивно показали, що бар не працює. Але згідно слів мешканців та проведеного депутатського розслідування із виїздом на місце порушення – все навпаки.


Крім того 27 грудня 2006р. за № 43 пан Блащака Я.В. інформує: на запит депутата міської ради Ігоря Яворського від 25 жовтня 2006р. повідомляємо, що зауваження робочої комісії, а також мешканців по вул. Пушкіна 5(9 під\’їзд) усунуті в процесі завершальних робіт по реконструкції приміщення під підприємство громадського харчування. Що також не відповідає дійсності.


12 січня 2007 р. на засідання виконавчого комітету Тернопільської міської ради було винесено питання «Про затвердження акту державної приймальної комісії ПП «Асторія -БЯВ». Того самого бару до якого є стільки зауважень. На заклик депутата Ігоря Яворського, за сприяння першого заступника міського голови Олени Лакомої та секретаря міської ради Тараса Білана дане питання про затвердження акту державної приймальної комісії ПП «Асторія-БЯВ» не було прийнято тому, що немає погодження із жильцями будинку № 5 (9 під’їзд) по вулиці Пушкіна.


«Я особисто із представником мешканців будинку № 5 по вулиці Пушкіна Чвалюк А. Д. (депутатом першого скликання), після засідання виконавчого комітету міськради, підходив до міського голови Романа Заставного, який не захотів вислухати пані Чвалюк А.Д, – Каже депутат міськради Ігор Яворський. – 17 січня я в черговий раз звернувся з депутатським зверненням по вирішенню даного питання до міського голови п. Заставного з проханням створити тимчасову контрольну депутатську комісію по розгляду звернення мешканців вул. Пушкіна, буд.5 (9 під’їзд). Відповіді немає й досі!»


Сьогодні за вікном лютий 2007 року, а даний горе-бар, за словами мешканців й далі працює.


«Вибори пройшли. І декому думка, а саме основне здоров’я 16-ох громадян міста не є важливою. Важливо є лише шашлики та ребра під дев’яти поверховим будинком. – продовжив Ігор Яворський. – Пане мер дайте будь ласка пояснення громаді!»


Мешканці просять та закликають: «Перестаньте коптити під вікнами нашого будинку!!!»


Я, як представник БЮТу не можу спокійно спостерігати за тим, як нехтують інтересами громади й прикладу максимум зусиль, щоб контрольна депутатська комісія по вирішенню даного питання була створена»

Попередня

Відбувся Всеукраїнський форум депутатів місцевих рад

Наступна

Робота Верховної Ради заблокована