• 24 Червня, 2021

Подарунки за оригінальні поцілунки

Три закохані пари, в конкурсі на оригінальний поцілунок отримали подарунки від представників ТОО „ВО „Батьківщина”. Конкурс відбувся у готельно-розважальному комплексі „Алігатор”, 14 лютого у День святого Валентина.

Як розповіла прес-секретар ТОО „ВО „Батьківщина” Олена Балко, ще вобід до Дня всіх законах у Києві на Майдані відбувся подібний конкурс поцілунків. Там, за найдовший, найпалкіший поцілунок закохані отримували подарунки від бютівців.


—    Ми вирішили і в Тернополі зробити приємність закоханим, — розповіла Олена Балко. — Оскільки, основний елемент нашої символіки — червоне сердечко, яке також є символом кохання та любові, то кожен подарунок учасникам конкурсу був прикрашений чи розмальваний серцями.


Молоді люди цілувалися носами, як ескімоси цілувалися по-французьки. Призи: два квитки в кінопалац у красиво-оздобленій шкатулці, ароматичні свічки та підсвічники для романтичної вечері та рамочка для фото вручав учасникам конкурсу депутат міської ради від БЮТу Ігор Яворський.


—    Завжди приємно дарувати призи чи подарунки, особливо з нагоди такого свята, — каже пан Ігор. — Сьогодні я теж зробив сюрприз для своєї коханої, запросив її відсвяткувати цей день тут в „Алігаторі”, послухати музику, потанцювати і просто гарно відпочити разом.


 

Попередня

Працюємо із зверненнями громадян

Наступна

Обережно – на порозі грип