• 30 Липня, 2021

Юлія Тимошенко переможе Януковича

Якби президентські вибори відбулися у найближчу неділю, за лідера БЮТ Юлію Тимошенко готові проголосувати 24,2% респондентів (у грудні 2006 року – 21,9%), за Віктора Януковича – 30,1% проти 29,2% у грудні.

Про це повідомив на прес-конференції директор Агентства соціальних досліджень “АСД”, доктор філософських наук, професор Валерій Загороднюк, повідомляє УНІАН.


На третьому місці – Президент України Віктор Ющенко (10,3% проти 10%).


Респонденти також отримали запитання “Якщо до другого туру виборів Президента потраплять наступні пари кандидатів, то за кого Ви проголосуєте?”. Були запропоновані пари учасників другого туру президентських виборів: Ющенко-Янукович; Тимошенко-Ющенко та Тимошенко-Янукович.


За даними дослідження, у випадку проходження до другого туру виборів Віктора Ющенка і Віктора Януковича переможе Янукович (29% проти 41,7%). Якщо потраплять Юлія Тимошенко і Віктор Ющенко, то впевнену перемогу отримає лідер БЮТ (37,7% проти 18,4%).


Найбільш ймовірним Валерій Загороднюк назвав варіант, коли у другий тур проходять Юлія Тимошенко і Віктор Янукович, при цьому лідер БЮТ випереджає Януковича на 1,2% (40,9% проти 39,7%).


Загороднюк наголосив, що, враховуючи соціологічну похибку, у лідера БЮТ з’явились реальні шанси здобути перемогу на виборах Президента України.


“АСД” проводила всеукраїнське соціологічне дослідження 2-12 лютого. Всього було опитано 2600 осіб в усіх областях України, Криму та Києві. Похибка вибірки становить 2,3%.

Попередня

За неоплату оренди підпримців виселяють

Наступна

Працюємо із зверненнями громадян