• 29 Червня, 2022

МВС готує криваві провокації, – заява об\’єднаної опозиції

Заява Об’єднаної опозиції

Сьогодні з надійних джерел у керівній ланці Міністерства внутрішніх справ стало відомо про розроблений план брутальної провокації, яка може призвести до значних людських жертв.


Оперативною групою співробітників Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС під патронатом першого заступника Міністра – керівника ГУБОЗ Ігоря Білозуба підготовлено мобільні групи терористів, які будуть розосереджені у місцях проведення масових акцій прихильників коаліції. У певний час вони мають в юрбі мітингувальників підірвати вибухові пристрої або кинути в натовп бойові гранати. Зрозуміло, що це миттєво призведе до великих жертв і викличе панічну, гнівну реакцію. Винними будуть названі політичні сили, які входять в демократичну об’єднану опозицію або підтримують її. Всю відповідальність за це криваве злодіяння його розробники перекладатимуть на демократичний табір.


Таким чином, буде зроблена спроба створити різке суспільне невдоволення діями опозиції, зірвати підготовку до позачергових парламентських виборів. Не виключено і задіяння спеціальних підрозділів МВС для розгону й арешту активістів демократичних сил.


Об’єднана опозиція цією заявою інформує громадськість про підготовку кривавої, ганебної провокації. Попереджаємо її розробників про невідворотну відповідальність як перед суспільством, так і перед законом. Спільними зусиллями не допустимо використання терористичних елементів у політичних процесах!

Попередня

ЗВЕРНЕННЯ

Наступна

Вільна медична профспілка діє!