• 18 Травня, 2021

Привітання Юлії Тимошенко до Дня Конституції

Дорогі співвітчизники!

Прийняття Основного закону 28 червня 1996 р. Верховною Радою України стало переломним моментом в історії України, яскравим прикладом того, що бурхливі суперечки та протистояння можуть бути подолані порозумінням, усвідомленням відповідальності, бажанням разом будувати незалежну, правову, демократичну державу.


Конституція України заклала фундамент для реалізації багатовікового прагнення Українського народу бути господарем у власній державі, вона визначила, що саме народ є носієм суверенітету та єдиним джерелом влади.


Під час яскравих подій Помаранчевої революції наш народ довів, що він, спираючись на Основний закон, може відстояти свої права і дати відсіч сваволі та беззаконню влади. Феномен багатомільйонного, проте мирного, висловлення народом своєї волі приголомшив тодішніх корумпованих «керманичів» і викликав щиру підтримку і повагу всієї європейської спільноти.


На жаль, сьогодні деякі політики забули уроки недавньої історії, й заради збереження своїх владних крісел намагаються маніпулювати Конституцією, законами України, чинять тиск на судову систему. Але ні маніпулювання, ні тиск, ні хитрощі чиновників вже нікого не злякають, і не стануть на заваді розвитку демократичного суспільства в Україні. Шляхом справедливих виборів Української народ сам дасть оцінку кожному політику і визначить, кому місце в минулому, а хто надалі матиме право працювати для держави.


Дорогі співвітчизники, вітаючи вас з визначним державним святом — Днем Конституції України, хочу щиро побажати вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Добра вам і щастя. З Днем Конституції!


Слава Україні!


Юлія Тимошенко

Попередня

Дорогі краяни!

Наступна

Регіонали із Стойком розвалюють спиртову галузь