• 29 Червня, 2022

Юлія Тимошенко: Необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб Україна не втратила шанс мати чесну і демократичну владу

Сьогодні необхідно докласти максимум зусиль для того, щоб Україна не втратила третій шанс мати чесну і демократичну владу. Про це у суботу в інтерв’ю журналістам після зустрічі з Генеральним секретарем ОБСЄ Марком Перріном де Брішамбо заявила Юлія Тимошенко.

«Я думаю, цей шанс не можна упустити, і багато чого залежить сьогодні від нашої команди», – сказала лідер БЮТ.


«Ми свідомі цієї нашої відповідальності і тому будемо працювати без вихідних і відпусток аж поки не побачимо, що в Україні здоровий глузд на чергових виборах переміг», – наголосила Юлія Тимошенко.


Також Юлія Тимошенко заявила, що БЮТ разом з блоком \”Наша Україна – Народна самооборона\” є партнерами у виборчій кампанії.


«Демократичні сили ідуть двома командами, двома блоками, але ідуть в системі взаємопорозуміння і непротистояння, і тому, я вважаю, що і наша політична команда і блок, який реально очолює Віктор Ющенко, вони здобудуть перемогу», – сказала Юлія Тимошенко.


Крім того, лідер БЮТ привітала партнерів по демократичній опозиції з тим, що вони створили блок, і побажала їм успіхів.


Також Юлія Тимошенко повідомила, що між блоками існує домовленість, що «ми досить толерантно, спокійно, з повною підтримкою відносимось на виборах один до одного, і безумовно, ми будемо саме так вибори проходити».

Попередня

Юлія Тимошенко звернулася до ОБСЄ з проханням провести міжнародну експертизу українського виборчого законодавства

Наступна

\”Популісти\” в українській політиці. Стаття в \”Kyiv Post\”