• 5 Серпня, 2021

Депутатів від БЮТу шантажують

Бути депутатом від БЮТу не просто. Саме це підтверджується останніми місяцями.

Безкомпромісна позиція депутатів Тернопільської міської ради поступово стає невигідною для місцевих олігархів, які вже роками тіньовими схемами відмивають кошти.


Першою перешкодою «прихватизації» міського комунального майна та земельних ділянок стали рішення міської ради, ініційовані фракцією «БЮТ – Батьківщина».


За дії, які унеможливили привласнення міської землі, в свій час шантажували керівника найбільшої фракції в міській раді Сергія Кирика. Шантажисти своїх обіцянок дотримались і щотижня публікували брехливу та брудну інформацію в продажних газетах.


Сьогодні шантажу піддаються інші депутати, які проявили активність під час наведенням порядку з комунальним майном, яке тривалий час використовувалось незаконно.


На представників депутатського корпусу обіцяють вилити чергову порцію бруду за те, що з приміщення комунальної власності виселено рейдера Стеціва.


Тернопільська обласна організація партії ВО «Батьківщина» заявляє про підтримку дій своїх однопартійців і захист їх всіма дозволеними законом методами.

Попередня

Тернопільський БЮТ постачає питну воду населенню Ожидіва

Наступна

Що хвилює тернополян знають депутати