• 29 Листопада, 2021

НУНС вже відкрито протистоїть БЮТу

В неділю, 26 серпня 2007 року, у селищі Козлів Козівського району Тернопільської області проходили святкування дня селища.

Організатором свята виступила селищна рада.


Для того, щоб скористатись велелюдним дійством в цілях агітації в Козлів прибуло керівництво Козівської районної державної адміністрації та районної ради. Виступи посадовців, які до речі прибули на службових автомобілях, зовсім не стосувались їх роботи у органах влади. Основна ціль — агітація за мегаблок.


Родзинкою святкування стало те, що представники НУНС категорично відмовились надавати слово депутату Козівської районної ради від БЮТ Андрію Мриглоду.


Варто зазначити, що пан Андрій є жителем селища Козлів. Як депутат районної ради він постійно піклується проблемами жителів населеного пункту.


Таким чином, представники НУНС, використовуючи своє службове становище не просто агітують за певну політичну силу, але й перешкоджають в проведенні агітації дружній команді.

Попередня

Микола Томенко: Офіційні кандидати на посаду Прем’єр-міністра на теледебатах повинні представити свої майбутні програми діяльності

Наступна

Шановні тернополяни!