• 19 Вересня, 2021

БЮТ знайшов можливість для проведення конституційного референдуму, – Юлія Тимошенко

БЮТ знайшов можливість для проведення конституційного референдуму, незважаючи на нереєстрацію Центральною виборчою комісією 557 ініціативних груп з його проведення.

Про це Юлія Тимошенко заявила у середу на прес-конференції в Олександрії Кіровоградської області.


«Я хочу повідомити, що ми знайшли вихід, і цей вихід чіткий та в межах Конституції, реалізація якого створить умови, коли вже ніхто не зможе заборонити людям сказати своє слово на референдумі», – сказала вона.


Юлія Тимошенко повідомила, що свій план з проведення референдуму БЮТ оголосить у перших числах вересня у Києві на Майдані Незалежності.


«Ми будемо робити все, щоб цей референдум пройшов, а потім поіменно називати всіх лідерів держави, які зупиняють право людей сказати хоч кілька слів на цьому референдумі», – наголосила вона.


Лідер БЮТ також висловила переконання, що у разі, якщо референдум відбудеться одночасно з достроковими виборами, то будуть закладені глибинні системи реформування країни.


«Але навіть якщо референдум не вдасться провести одночасно з виборами, ми його проведемо після виборів, тому що нову Конституцію повинні писати люди, а не продажні політики, які знову напишуть її для себе», – підкреслила Тимошенко.


Нагадавши про відмову ЦВК зареєструвати ініціативні групи з проведення референдуму, Юлія Тимошенко сказала, що хоче розчарувати цих членів ЦВК разом з їхніми господарями, що «з нашою політичною силою і півмільйоном громадян, які вийшли з ініціативою проведення референдуму, так поводитися не вийде».


«У них так легко з нами не вийде зараз і ніколи легко не виходило», – наголосила лідер БЮТ.

Попередня

Газети друкують неправду

Наступна

За сприяння БЮТ буде відреставрована унікальна пам’ятка козацької доби – гетьманський прапор кінця XVII ст.