• 28 Липня, 2021

Юлія Тимошенко: Ми готові запропонувати опозиції ті умови, які нам ніколи не пропонували

Демократична коаліція запропонувала парламентській меншості низку пропозицій для того, щоб досягти компромісу у Верховній Раді.

Про це у п’ятницю в стінах Верховної Ради повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко, наголосивши при цьому, що відповідні пропозиції є безпрецедентними.


За її словами, БЮТ погодився на те, що посада першого віце-спікера парламенту належить опозиції.


«Ми готові голосувати за це одночасно із заступником голови ВР, тобто це є гарантоване голосування, по якому парламентська опозиція отримає посаду першого віце-спікера ВР», – сказала Юлія Тимошенко.


Вона також повідомила, що демократична коаліція запропонувала двом найменшим фракціям – Блоку Литвина та КПУ – по своїй квоті обрати першими по одному комітету. Коаліція також запропонувала Партії регіонів обирати комітети почергово, а також можливість ПР обрати першими.


«Ми це зробили для того, щоб парламентська опозиція відчувала себе впевнено, щоб були витримані всі умови регламенту щодо пропорційного розподілу», – наголосила лідер БЮТ.


У той же час Юлія Тимошенко повідомила, що парламентська меншість не може домовитися між собою. «Ми їм віддали першого віце-спікера, практично всі контрольно-опозиційні комітети, але вони вийшли сьогодні і сказали, що не можуть домовитись», – сказала вона.


Юлія Тимошенко заявила, що з огляду на ці пропозиції, вона не розуміє, чому блокується парламент.


«Ми чекаємо пропозицій і готові до компромісів. Насправді, ми не почули від Партії регіонів пропозиції, яку ми хоча б могли просто обговорити. Ми очікуємо від них рішення, а не блокування трибуни», – заявила лідер БЮТ.


«Ми готові запропонувати опозиції ті умови, які нам, коли ми були в опозиції, ніхто ніколи в житті не пропонував», – підкреслила вона.


Також Юлія Тимошенко повідомила, що на вівторок призначене голосування по кандидатурі прем’єр-міністра України.


«Ми сподіваємось у вівторок призначити уряд», – сказала вона.


За словами лідера БЮТ, Блок Литвина підтримає кандидатуру прем’єр-міністра у тому разі, якщо програмні засади його блоку будуть включені у програму діяльності нового уряду.

Попередня

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди Дня місцевого самоврядування

Наступна

Відбулась звітно-виборна конференція Лановецької районної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»