• 29 Червня, 2022

Юлія Тимошенко: Проектом Держбюджету-2008 передбачене суттєве підвищення заробітних плат та пенсій

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко наголошує, що в проекті Державного бюджету на 2008 рік передбачено суттєве підвищення заробітних плат та пенсій. Про це Глава Уряду заявила під час зустрічі з керівником фракції Партії регіонів Віктором Януковичем.

Прем`єр-міністр зауважила, що у Кабінету Міністрів дуже мало часу для того, щоб сформувати проект Держбюджету-2008. При цьому, за словами Юлії Тимошенко, Уряд у проекті Держбюджету «значно оптимізував доходи і видатки, а також передбачив збільшення коштів на соціальні виплати». «Ми не тільки не погіршили соціальні показники, а навпаки їх покращили», – сказала вона. «В бюджеті ви побачите тільки добрі новини», – зазначила Юлія Тимошенко під час розмови з Віктором Януковичем.


Крім того, Глава Уряду наголосила, що в проекті Держбюджету на наступний рік передбачені кошти на повернення заощаджень громадян України, що зберігалися в Ощадбанку СРСР. За її словами, 60% вкладників у наступному році повністю отримають свої заощадження, залишок боргів перед вкладниками буде повернуто протягом 2009 року.


Крім того, за словами Прем’єр-міністра, новий Уряд передбачив усі антиінфляційні заходи, щоб не допустити здорожчання товарів та послуг у зв’язку з поверненням заощаджень. У той же час, Юлія Тимошенко висловилася за те, аби і опозиція долучилася до вдосконалення Держбюджету-2008.


«Я хочу, щоб ми показали, що опозиція і влада можуть спільно працювати над бюджетом», – зазначила Юлія Тимошенко.


Глава Уряду наголосила, що Міністр фінансів Віктор Пинзеник звернеться до Миколи Азарова, який в опозиційному уряді відповідає за фінансові та бюджетні питання, для того, щоб опозиція та влада напрацювали спільний проект головного фінансового документа країни.

Попередня

Юлія Тимошенко: Опозиції буде надано надзвичайно сильні права для контролю за владою

Наступна

Уряд Юлії Тимошенко змінив концептуальний підхід до формування бюджету