• 17 Травня, 2021

Юлія Тимошенко: \”РосУкрЕнерго\” на українському ринку не буде

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко обіцяє, що \”РосУкрЕнерго\” не буде працювати на українському ринку і що на газовому ринку не буде посередників.

Про це вона заявила у четвер ввечері в ефірі каналу \”1+1\”.


\”Я зразу скажу, що моя думка не змінилась, що \”РосУкрЕнерго\” це найбільша корупційна модель, яка була створена за останні 10 років на пострадянському просторі. Це суперметастаза, яку треба видаляти\”, – сказала вона.


\”Вони знали, що коли я прийду, то зроблю багато чого, щоб видалити цю хворобу і тому за кілька тижнів до голосування за уряд, вони підписали всі угоди через \”РосУкрЕнерго\” із жахливо завищеними цінами\”, – відзначила Тимошенко.


За її словами, за 7 днів роботи уряду вона готувала бюджет і не встигла ознайомитися зі справами \”Нафтогазу\” і продумати модель, як позбутися \”РосУкрЕнерго\” і не зруйнувати систему транзиту російського газу.


\”Я зараз обмірковую як це видалити без болючих наслідків. Ви знаєте, що \”РосУкрЕнерго\” – це Фірташ і я йому передала ящик снодійного, бо він вже не спить і спати не буде, бо \”РосУкрЕнерго\” на українському ринку не буде, разом з дочірніми підприємствами. Україна матиме прямі контракти з Росією\”, – запевнила Прем`єр-міністр, повідомляє «Українська правда».

Попередня

Уряд Юлії Тимошенко змінив концептуальний підхід до формування бюджету

Наступна

Суд розпочав розгляд позову Василя Деревляного