• 5 Грудня, 2021

Звернення Юлії Тимошенко щодо повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСР

Звернення Юлії Тимошенко щодо повернення заощаджень вкладникам Ощадбанку СРСРЩиро вітаю вас!

Ми з вами відзначили новорічні та різдвяні свята. Прийшов час братися до роботи.


Я хочу, щоб ви почали звикати до того, що політики виконують свої зобов’язання, які беруть під час виборів.


Ми обіцяли повернути знецінені заощадження колишнього Ощадбанку СРСР. І виконуємо це. 8 січня розпочалася реєстрація вкладників в Ощадбанку України. Для того, щоб її пройти, вам треба пред’явити лише ощадкнижку, паспорт з ксерокопією та ідентифікаційний номер. У відділенні банку вас зустріне адміністратор, який допоможе оформити всі необхідні документи. І вже через три дні після реєстрації ваші гроші буде зараховано на ваш рахунок!


Якщо ваш вклад не перевищує однієї тисячі гривень, то ви отримаєте всю суму повністю.


Коли ж вклад є більшим за тисячу гривень, ви отримаєте першу виплату в розмірі однієї тисячі гривень.


А далі ми справу продовжимо. Ви вирішите, як краще розпорядитися цими грошима – або забрати їх готівкою, або зберігати на рахунку в Ощадбанку під 13,5% річних.


Я прошу вас, дорогі мої, особливо літніх людей, не хвилюватися, не стояти у великих чергах – перереєстрація вкладів та видача заощаджень не обмежені в часі. Дай Боже вам здоров’я, і кожний гарантовано отримає те, що передбачено бюджетом.


Наше ж завдання – організувати виплати так, щоб не спровокувати прискорення інфляції, щоб гроші, які повертаються людям, не знецінилися вже дорогою в магазин. Відповідальна влада виплату заощаджень має підкріпити комплексом антиінфляційних заходів.


Ось чому ми запропонуємо – додатково до тисячі гривень, які ви отримаєте живими грошима – за вашим власним бажанням використати залишок ваших вкладів на погашення заборгованості та поточну оплату житлово-комунальних послуг, на розрахунки за навчання дітей та придбання товарів тривалого вжитку: телевізорів, холодильників, іншої побутової техніки. Вже через місяць уряд прийме відповідні рішення, які нададуть можливість вам купувати за рахунок заощаджень зазначені товари та послуги. Просто тут потрібен деякий час, щоб розробити відповідні дієві та бездоганні механізми.


Відповіді на всі питання, пов’язані з отриманням заощаджень, вам нададуть безкоштовно за номером телефону \”гарячої лінії\”: 8-800-501-34-10.


Помилилися ті, хто наші заяви про намір повернути знецінені заощадження вважали порожніми передвиборчими обіцянками. Наша команда слів на вітер не кидає! Цього року буде виплачено в 30 разів більше грошей, ніж наші попередники виплатили в 2007 році та в п’ять разів більше, ніж було повернуто вкладникам за сімнадцять попередніх років нашої незалежності. І це тільки початок.


Наша робота з повернення знецінених заощаджень викликає критичну, а часом і істеричну реакцію з боку наших політичних опонентів. Я б не хотіла витрачати час на полеміку.


Ми повертаємо вам гроші. І крапка.


Так співпало, що реальна робота з компенсації заощаджень почалася у світлі дні Різдва Христового. Користуючись нагодою, ще раз вітаю вас з новорічними та різдвяними святами та прошу Божого благословення на добру справу.


Хай щастить!

Попередня

Привітання Юлії Тимошенко з Новим Роком і Різдвом Христовим

Наступна

Тернопільщину відвідає Микола Томенко