• 17 Травня, 2021

Корупційне кубло «РосУкрЕнерго» знайшло політичний дах в Партії регіонів

Колишній уряд Януковича, як переконливо свідчать останні події, залишив країну без належних угод та чітко визначеної ціни на газ на 2008 рік. Натомість він залишив по собі більш як мільярдний газовий борг грошима та нестачу газу в чотири мільярда кубометрів.


З огляду на це, вважаємо за доцільне нагадати, що ще 2004 року Янукович, по суті, був хрещеними батьком «РосУкрЕнерго», бо саме він разом з Кучмою створював цю компанію. А у 2006-2007 рр. році Партія регіонів стала головним політичним дахом «РосУкрЕнерго». Виборчий список цієї політичної сили безсоромно нашпигували представниками ділових та політичних інтересів одіозного Дмитра Фірташа, якого тепер все частіше і частіше називають головним спонсором Партії регіонів.Поки Юлія Тимошенко бореться з таким корупційним кублом як «РосУкрЕнерго», воно звило собі затишне гніздечко у фракції Партії регіонів – починаючи з надзвичайного та повноважного посла «РосУкрЕнерго» в Україні, екс-міністра палива та енергетики Бойка, закінчуючи колишнім керівником служби охорони РУЕ.Cьогодні РУЕ під політичним дахом Партії регіонів шантажує державу і прагне тіньовими методами заробити чергові мільярди за рахунок громадян України. Cьогодні вся країна споживає негативні наслідки правління Уряду Януковича у енергетичній сфері. Доки колишній премєр-міністр збирає на засідання свій тіньовий уряд, його тіньовий партнер завдає колосальної шкоди національним інтересам Української Держави.Блок Юлії Тимошенко вважає, що блокування Партією регіонів роботи Верховною Ради, кінцевою метою якого є дестабілізація ситуації в країні та переформатування коаліції та влади, відбувається в тому числі і на вимогу «РосУкрЕнерго». В комерційній компанії «РосУкрЕнерго» та в Партії регіонів як її політичному представництві добре розуміють, що рано чи пізно Тимошенко знищить корупційне кубло в газовій сфері, тому і розгортають шалений спротив – від добре проплаченої дармовими грошима кампанії в пресі до спроб унеможливити роботу Уряду Тимошенко через дестабілізацію політичної ситуації.В БЮТ переконані, що всі ці спроби приречені на провал. Уряд працював, працює й працюватиме максимально ефективно, незважаючи на блокаду парламенту, а «РосУкрЕнерго» рано чи пізно буде ліквідовано, незважаючи на його потужну політичну «кришу».

Попередня

«Псевдоопозиція» намагається у будь-який спосіб завадити Демократичній коаліції і Уряду виконати передвиборчі зобов’язання

Наступна

Юлія Тимошенко привітала з перемогою боксера Володимира Кличка