• 18 Червня, 2021

Юлія Тимошенко привітала Главу Української греко-католицької церкви Любомира Гузара з 75-річчям

Юлія Тимошенко привітала Главу Української греко-католицької церкви Любомира Гузара з 75-річчям

Ваше Блаженство!


Прийміть моє щиросердне вітання з нагоди 75-річчя з дня Вашого народження та 50-річчя прийняття сану священика. Сьогодні ми, віруючі християни, дякуємо Вам за невтомний та жертовний труд і бажаємо сил для подальших звершень на благо церкви та держави.


Для мене глибоко символічним і невипадковим є збіг цих двох дат. Глибока віра в Бога від самого народження вплинула на Ваш духовний шлях та покликала до пастирського служіння людям.


Для багатьох в Україні та поза її межами Ви, Владико, є зразком духовної мудрості та глибокого патріотизму. Ви достойно продовжуєте лінію славної пам’яті Ваших попередників: митрополита Андрія Шептицького, кардинала Йосипа Сліпого та кардинала Мирослава Івана Любачівського.


Як церковний діяч і богослов Ви не один раз підносили свій авторитетний голос проти неправди та лицемірства, змушуючи владу не забувати про свій прямий обов’язок – служіння народові. Ви мудро закликали політиків об’єднатися навколо національних інтересів та ідеалів демократії.


Бажаю Вам, Ваше Блаженство, здоров’я, благодаті, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги. Нехай духовна українська нива, засіяна Вами, щедро родить, а справи Ваші примножують добро, зміцнюють нашу віру і служать Богові та Україні.


Многая літа, Блаженніший Владико!


З повагою та найкращими побажаннями, Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО

Попередня

Сесія не відбулася

Наступна

Кременеччину відвідав Ярослав Федорчук