• 22 Вересня, 2021

Юлія Тимошенко: Україна стане членом Європейського Союзу

Прем\’єр-міністр Юлія Тимошенко запевнила, що Україна стане членом Європейського Союзу. Про це вона заявила на конференції „Україна-ЄС: назустріч спільним викликам\” у понеділок в Брюсселі.

„Ми впевнені в наших силах, впевнені у єдності демократичної команди, в тому числі, у єдності команди Уряду та Президента, а також в тому, що Україна буде членом Європейського Союзу\”, – зазначила Глава Уряду.


Прем\’єр-міністр відзначила, що Уряд знає про проблеми, з якими сьогодні в Україні стикаються іноземні інвестори. За словами Юлії Тимошенко, з метою усунення цих проблем Уряд готовий продовжувати співпрацю з Європейською бізнес асоціацією.


Глава Уряду нагадала, що Уряд працює над реалізацією пропозицій, наданих цією асоціацією, щодо покращення інвестиційного клімату в Україні. „Ми прагнемо бути країною, привабливою для іноземних інвестицій\”, – наголосила Юлія Тимошенко.


При цьому Прем\’єр-міністр заявила, що Україна постійно стикається з перешкодами, які можна порівняти з найбільшим у світі цунамі. „Це цунамі протидії, бо суспільство звикло жити в напівтіньовій економічній ситуації\”, – зазначила Юлія Тимошенко.


Водночас, за її словами, сьогодні в Україні чиниться величезна протидія реформам з метою збереження старої системи. „Але наша урядова команда зможе прийняти всі виклики та показати результат\”, – переконана Прем\’єр-міністр.

Попередня

Заява

Наступна

Заява