• 16 Жовтня, 2021

Активісти Тернопільської організації «Батьківщина Молода» визначили переможців конруксу “Моя мама найкраща в світі”

10 травня відбулось визначення переможців конкурсу “Моя мама найкраща в світі”, який був приурочений до святкування „Дня Матері”. Цей конкурс був організований Тернопільською обласною молодіжною громадською організацією ВМГО “Батьківщина молода”, який проводився в рамках Всеукраїнської акції “Подаруй коханій мамі свято”.

Участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх шкіл міста Тернополя  та області, незалежно від віку та класу, у якому вони навчаються. Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно було написати або надрукувати твір на тему: ”Моя мама найкраща в світі”, а також намалювати малюнок на тему: ”Для мене матуся це -…,”Якою я бачу свою маму”,”Мама і сім’я”,”Свято для коханої мами ”, або подати фотографію на тему: “Я і моя кохана мама”.


Роботи учнів визначалися компетентним журі (14 членів), до складу якого увійшли вчителі образотворчого мистецтва, журналісти, студенти, меценати і просто матері, за трьома номінаціями: ”Найкращий твір про маму”, ”Найкращий малюнок” та ”Найкраще фото з матусею”.


 Визначення переможців було нелегкою справою, оскільки на розсуд журі було представлено понад 150 учнівських робіт.


Отож, І місце в номінації  ”Найкращий твір про маму” здобула учениця Тернопільської загальноосвітньої школи №9 Пістун Наталя, яка написала життєву розповідь про свої почуття до мами, яка поїхала закордон на заробітки.


У номінації ”Найкращий малюнок” І місце здобула десятирічна Лісова Неля, учениця школи мистецтв. ЇЇ робота схожа на ікону Покрови Пресвятої Богородиці – дівчинка зобразила матір, яка оберігає своїх дітей.


І місце в номінації ”Найкраще фото з матусею” зайняла робота учениці 3-А класу Тернопільської загальноосвітньої школи №15 Пелехатої Тетяни, яка окрім фото, на якому дівчинка зображена зі своєю матусею на фоні фонтанів, що у сквері Т.Шевченка, також написала дуже цікаву коротеньку оповідь про маму.


Переможці номінацій отримають подарунки від спонсорів та організаторів, а також сімейний відпочинок в аквапарку “Лімпопо”, а всі учасники конкурсу отримають подяки від ТОМГО ВМГО „Батьківщина молода” та заохочувані призи.


Вітаючи  переможців конкурсу голова ТОМГО ВМГО „Батьківщина молода” депутата Тернопільської міської ради Ігор Яворський констатував: „Матір для дитини є тією найдорожчою людиною, яку потрібно любити, оберігати і допомагати їй, адже матір завжди була берегинею українського народу»

Попередня

Юлія Тимошенко перетворить Україну на Кувейт

Наступна

До Дня пам’яті жертв політичних репресій 1937-38рр. представники партії БЮТ поклали квіти до пам’ятника у Тернополі