• 17 Травня, 2021

Привладним кланам хочеться продати «Україну» якнайшвидше і за безцінь

В стінах Верховної Ради України за нашу Батьківщину бореться команда БЮТ на чолі з Тимошенко, у Тернопільській міськраді – команда місцевих бютівців. Через не зовсім рівну боротьбу супроти вищої влади, іноді здається, що ось-ось опустяться руки, зате велика віра в перемогу і справедливість робить активістів Блоку Юлії Тимошенко лише сильнішими.

Проект рішення, щодо приватизації комунального майна міста Тернополя, який йшов на сесію під номером 19 підрозумівав позбавлення близько п’яти десятків підприємців офісних приміщень, та загалом продаж готелю «України», який є архітектурною цінністю міста. Основним і наймасштабнішим порушенням закону, яке тягло за собою питання про приватизацію «України» стали махінації Управління комунальної власності міста спільно з керівництвом міськради, щодо ресторану «Україна». На останньому засіданні постійної депутатської комісії Тернопільської міськради з питань комунальної власності міста йшлося про те, щоб скасувати заборону на приватизацію приміщень ресторану «Україна», які перебувають на балансі КПСП «Чайка». Зате, дане скасування неможливе, адже, у зв’язку з рішенням суду існує постанова про арешт на все майно, ща належить КПСП «Чайка» та заборона здійснювати відчуження будь-якого майна, що належить данному підприємству. Відтак, будь-які намагання керівництва міської ради щодо продажу ресторану «Україна» не є законними, адже рішення суду не може скасувати ані сесія міської ради, ані сам мер.


Мабуть, лише через теплі відносини нашого міського голови з орендарями продовольчого магазину «Янтар», кафе-бару «Коза» та «Секс-шоп», ці приміщення голова Управління комунального майна Тернополя Бобришова, (за дорученням мера)  вирішила не відносити до загальної споруди готелю «Україна» (хоча ці приміщення так само, як і інші знаходяться в одному будинку, лише на різних поверхах). Про це сама ж пані Бобришова говорила на постійній депутатській комісії міськради по комунальній власності. Варто зазначити основне, що для надання альтернативних приміщення підприємцям, яких висилять в разі продажу «України», у міської ради немає ніяких ідей і можливостей. Мабуть єдине, чим керується Роман Заставний та Бобришова — це власна фінансова вигода, котру вони отримають від продажу «України»


На щастя, на останньому сесійному засіданні, 22 травня питання щодо продажу «України» не було підтримане депутатським корпусом, але з впевненістю можна сказати, що цей проект ще буде підніматися вкотре. Саме про це говорили деякі депутати в кулуарах міськради. За їх словами, якби їх фінансово зацікавили, вони б обов’язково проголосували за продаж комунального майна про яке йде мова.

Попередня

Депутати від БЮТ не дозволили спорудити на Тернопіллі сміттєспалювальний завод

Наступна

Жадібність до Тернопільської земельки зростає з кожним сесійним засіданням.