[an error occurred while processing the directive]

Микола Томенко: Парламент в останній тиждень своєї роботи повинен об’єднатися довкола тем бюджету та Євро-2012

На наступному парламентському тижні парламент і уряд повинні розв’язати два ключових питання: прийняти зміни до Держбюджету на 2008 рік та затвердити державну програму з „Євро-2012”. Таку думку заступник керівника фракції БЮТ Микола Томенко висловив сьогодні на засіданні ради коаліції.

„Очевидно, що Верховна Рада не повинна розходитися на канікули, допоки не будуть ухвалені зміни до бюджету, оскільки близько 10 мільярдів гривень передбачено урядом на реалізацію соціальних програм. Чекають на це і українська економіка (біля 10 мільярдів передбачено на видатки різних галузей економіки), а також місцеве самоврядування (біля 10 мільярдів гривень передбачено на різноманітні програми та субвенції місцевим бюджетам). Тому депутати усіх фракцій повинні перейматися не проблемою, скільки людей є в коаліції чи опозиції, а тим, як реалізувати суспільно значимі проекти у змінах до держбюджету”, – вважає Микола Томенко.


Говорячи про дискусійну проблему щодо Євро-2012, Микола Томенко запропонував, щоб чіткий перелік програм з підготовки до проведення фінальної частини Євро-2012 став окремою складовою змін до Держбюджету. „Фактично, йдеться про законодавче затвердження державної урядової програми з Євро-2012. Це єдиний правильний шлях чітко гарантувати фінансові зобов’язання Уряду щодо будівництва доріг, соціально-економічної інфраструктури тощо в контексті проведення чемпіонату Європи з футболу у 2012 році”, зазначив Микола Томенко.


Він також наголосив на тому, що в проекті змін до бюджету повинен бути прописаний механізм проведення земельних аукціонів. Адже після того, як Секретаріат Президента зупинив запропоновану Урядом Тимошенко процедуру земельних аукціонів, фактично, припинилося вкладання інвестиційних коштів на будівництво серйозних проектів у зв’язку з невизначеною ситуацією довкола землі. „Вирішення цієї проблеми дає можливість нам „розморозити” низку важливих інвестиційних проектів, через що реалізувати ще один напрямок, який носить антиінфляційний характер”, – вважає Микола Томенко.

[an error occurred while processing the directive]