• 2 Липня, 2022

Привітання Юлії Тимошенко учасникам Всеукраїнської Прощі в Зарваниці

Ваше Блаженство! Ваші Високопреосвященства!
Преосвященні Владики, Всечесні отці, дорогі прочани!

Слава Ісусу Христу! 


Щиро вітаю Вас у Зарваниці на Всеукраїнській Чудотворній Прощі.


Сьогодні, як і декілька років поспіль, тут зібралися сотні тисяч прочан, і кожен має можливість покаятися та попросити Божої ласки.


Я сама не один раз як прочанка бувала у Зарваниці і зараз шкодую, що не стою поряд з Вами, що не можу забути про всі свої численні справи і зустрітися в молитві з Богом.


Перебуваючи на цій святій землі, кожен з нас оцінює свої вчинки, просить сил для життєвого шляху. Проща дає нам можливість покаятися, щоб стати хоч трішки добрішим, терплячішим, уважнішим до людей, що нас оточують. Проща дає час, щоб в спокої проаналізувати своє життя і його клопоти, час, щоб постаратись зрозуміти, як жити і як любити, щоб не порушувати Божий Закон.


Саме в цей день, коли сотні тисяч людей стоять на одному святому місці, кожному стає зрозуміла життєва істина, яка полягає в тому, що всі ми рівні перед Господом, серед нас немає політичних опонентів чи ворогів, бо ми прийшли з однією метою — покаятися та у молитві попросити Господньої ласки, здоров’я і злагоди.


І в цей день я хочу щиро побажати кожному з Вас великою любові, терпіння, та розуміння один до одного.


Пам’ятаймо, що найбільша та основна мета паломництва — це поглиблення нашого духовного життя, єднання з Богом та примирення з іншими людьми.


Під час паломництва до Зарваниці, нашої Української Святині, ми усвідомлюємо, що людське життя на Землі є лише дорогою до вічності, до Бога.


Тож не змарнуймо час нашої земної подорожі!       


Слава Ісусу Христу!


  


Прем’єр-Міністр України                                  Юлія ТИМОШЕНКО


 

Попередня

КРУ виявило зловживання в сільськогосподарській галузі

Наступна

БЮТ у Тернополі – беззаперечний лідер по відсотку довіри громадян