• 28 Липня, 2021

БЮТ закликає громадян перерахувати благодійний внесок постраждалим від природного лиха співвітчизникам

Звернення Ради Блоку Юлії Тимошенко до членів партій, що входять до БЮТ

Шановні друзі!У тяжку для країни хвилину закликаємо вас простягти руку допомоги постраждалим від природного лиха співвітчизникам. Стихія завдала надзвичайно болючого удару по життю людей та господарству країни. Збитки, завдані нею, вже сьогодні обчислюються у суму понад 3-4 млрд. грн.


Проте найбільшої, непоправної втрати негода завдала по сотням тисяч людей. Наш спільний обов’язок у ці дні продемонструвати співчуття та солідарність з нашими співгромадянами, надавши конкретну матеріальну допомогу тим, хто очікує її від держави.


Закликаємо усіх Вас вже у ці дні перерахувати посильні для кожного кошти на відбудову областей, по яких завдала удару стихія, та допомогу постраждалим співвітчизникам.Кошти просимо перерахувати на розрахунковий рахунок Держказначейства України МФО 820172, код ЄДРПОУ 000/13669, одержувач: Мінпраці та соціальної політики, №37117125000023. Призначення платежу: благодійний внесок.

Попередня

Заява

Наступна

Прокуратура Тернопільської області зафіксувала факт самовільного видобування надр Щепановським, проте притягувати його до відповідальності не бажає