• 18 Травня, 2021

Сьогодні Юрій Чижмарь «забрехався» у Верховній Раді

Майже одноголосно сьогодні депутати Верховної Ради України прийняли зміни до бюджету.

Як вже назвали журналіти — це бюджетний мікс, який поєднує в собі пропозиції внесені президентом та Прем’єр-міністром України. Серед ряду коментарів щодо цієї події здивув та навіть розсмішив коментар голова Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря. Лише два тижні тому пан Чижмарь звітував про проблеми області перед Юлею Тимошенко, яка була на Тернопіллі з робочим візитом і судячи з його розмови та поведінки беззаперечно підтримував зміни до бюджету, які пропонував Кабінет Міністрів України. Сьогодні ж п. Чижмарь заявив, що узагалі ніколи про Кабмінівський бюджет не чув.


„Про проект Кабінету Міністрів мені не відомо і про ті показники, які там закладалися, я теж не знаю. Щодо законопроекту Президента, над ним уже давно працюємо я і мої заступники, і саме з цього законопроекту відомо, куди конкретно будуть спрямовані кошти”, — голова Тернопільської ОДА заявив журналістам сьогодні, під час перебування в Верховній Раді України.


З вищенаведеного можна подумати, що у голови Тернопільської ОДА проблеми з пам’яттю. Все ж зважаючи на його молодий вік, мабуть, пан Чижмарь просто «забрехався».

Попередня

Постраждалим, внаслідок стихії, жителям Монастириська прийшли на допомогу представники БЮТ

Наступна

Денну зарплату віддамо постраждалим внаслідок стихії