• 5 Серпня, 2021

Допомога землякам

Збаразька районна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» організувала збір коштів для надання допомоги потерпілим від повені жителям Монастириського району нашої області.

За короткі терміни активісти партії  зібрали  певну суму грошей, за яку, по пільговій ціні виробника, було закуплено і  04 серпня 2008 року доставлено в села, які залишились без питної води, більше двох тонн мінеральної води «Вишнівецька».           


Хочу відзначити членів партії Б.Вороблевського, Б.Грегоращука, О.Пелех, В.Домбика, М.Гузьо, Г.Яремчук, депутата обласної ради від Блоку Юлії Тимошенко Р.Сливку, які внесли значний вклад в наданні даної допопоги.


Висловлюю слова подяки  підприємцям В.Ломазі, Л.Грабовській, керівнику СПМК-8 С.Біскупу, керівництву ТОВ «Еліт плюс К», які відгукнулись  на нашу ініціативу і також надали допомогу в зборі коштів.


Не залишились осторонь даної акції депутати від районної та міської рад від БЮТ О.Муравка, В.Муравка, А.Возняк, В.Герасим’юк, Я.Волошин.


Всіх їх з вдячністю згадували жителі сіл, куди була доставлена дана допомога.


На цьому акція по наданні допомоги незавершена. Тернопільська обласна організація партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» відкрила рахунок, на який всі бажаючі можуть перерахувати кошти для надання допомоги нашим землякам, які потерпіли від стихії.


                 


              Надаємо реквізити рахунку:


                           р/р 260089568


МФО 338501 в ТОД «Райффайзен Банк Аваль»


                     Код 25781561


Призначення платежу: «благодійна допомога для потерпілих від повені на Тернопільщині».


 


Будемо щиро вдячні всім жителям району, які відгукнуться на нашу ініціативу і нададуть посильну допомогу жертвам повені.


 


 


Депутат                                                                   О.Кондрацький


районної ради від БЮТ

Попередня

Щиро вітаю вас із визначними святами — Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України!

Наступна

Привітання до Дня незалежності України