• 29 Листопада, 2021

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди 19-ї річниці створення Народного руху України

Кимось сказано: коли нація переживає тяжкі часи – вона народжує великих синів. Мені здається, що це стосується не лише людей, але й політичних партій. Бо саме такою великою силою у далекому 1989-му став Народний рух України. Це була перша істинно українська політична сила.

Ви першими сказали вголос, що Україна є, що є українці і є вічна воля українського народу до свободи та незалежності. Ви сказали це тоді, коли ще „працювала” стаття Кримінального Кодексу за „буржуазний націоналізм”, коли синьо-жовтий прапор був злочином, а „Історію України-Руси” Михайла Грушевського ще ховали від гріха подалі.


Народний рух України впродовж усіх цих років був хранителем національної ідеї України, партія стала совістю патріотів і надією молодої української демократії. Коли сьогодні я передивляюся новітню історію української держави, коли я бачу фотографії мітингів кінця 90-х чи світлини 24 серпня 1991 року, я розумію, що це і історія Народного руху України. Історія України і історія НРУ – неподільні і єдині.


Я вітаю вас, дорогі мої колеги і друзі, зі святом! Я бажаю вам сил, наснаги, щастя та плідної діяльності заради України, заради демократії. Партія, що дала країні таких великих синів, як В’ячеслав Чорновіл, таких мудрих політиків, як Борис Тарасюк, завжди буде в авангарді боротьби України за справжню свободу та незалежність!


Зі святом!


З повагою,
прем’єр-міністр України
Юлія Тимошенко

Попередня

Привітання Юлії Тимошенко з Днем підприємця

Наступна

Прем\’єр-міністр України критикує \”істеричного\” Ющенка. Публікація в Financial Times