• 5 Грудня, 2021

Сценарій розвалу коаліції сплановані Президентом та Бологою заздалегідь

Сценарій політичної кризи та розвалу демократичної коаліції, був спрямований секретаріатом ще з перших днів прем\’єрства Юлії Тимошенко. Те, що для більшості українців стало несподіванкою, для Президента та Секретаріату є закономірним та передбачливим процесом.

Ні для кого в українському політикумі сьогодні не є секретом надзвичайно низька електоральна підтримка нині діючого Президента. Шанси у Віктора Андрійовича вдруге  посісти президентське крісло настільки ж примарні як бабі Парасці отримати Міс Світу. За різними соціологічними опитуваннями рейтинг підтримки Віктора Ющенка менше 5 %. Це навіть менше ніж було у Кучми 2004 році.  І це добре розуміють у секретаріаті Президента на Банковій.


Все це штовхає Ющенка на знищення сьогодні діючого чільного голови Кабінету міністрів Юлії Тимошенко, у якій він бачить свого основного конкурента на виборах 2010 року. Наслідком цієї боротьби є абсолютно не етичні та некоректні дії Президента по відношенні як Кабінету міністрів, так і Юлії Тимошенко зокрема. Різка критика дій уряду, в тому числі у закордонній пресі, численні ветування законів, що вносить Кабмін, призупинення постанов Кабінету міністрів України – далеко не повний арсенал заходів до яких вдається Ющенко та секретаріат.


Ще у травні 2008 року вбачаючи у таких діях Президента можливість розвалу ним демократичної коаліції ряд вагомих європейських політиків, зокрема депутати Європарламенту від Німеччини і Британії Елвін Брок та Чарльз Теннок  виступили із заявою, «Своїми недавніми діями Президент України Віктор Ющенко, схоже, забезпечив собі місце у довгому списку правителів, які пожертвували майбутнім своєї країни лише доля продовження свого невмілого керівництва. Єдиним мотивом Ющенка, схоже, є бажання завдати шкоди своєму Прем\’єр-міністрові Юлії Тимошенко, яку він вважає найбільшою загрозою своєму переобранню 2010 року», – говориться в ній.


Єдиною можливістю, яка дає якісь шанси отримати найвищий державний пост для Віктора Андрійовича є провокування хаосу і протистояння у суспільстві. Саме ті чорні технології, які були використанні при президентській кампанії 2004 року і які різко осуджував і критикував тодішній кандидат у Президенти Віктор Ющенко сьогодні взяті ним секретаріатом на озброєння у боротьбі з Тимошенко. Це єдиний шанс для нашого «гаранта», бо у решті питань – Ющенко абсолютно збанкрутував  – як у моральному так і політичному плані.


Сценарій політичної кризи та розвалу демократичної коаліції, був спрямований секретаріатом ще з перших днів прем\’єрства Юлії Тимошенко. Те, що для більшості українців стало несподіванкою, для Президента та Секретаріату є закономірним та передбачливим процесом.


Різка критика уряду, постійне блокування його роботи, утворення по своїй суті ще двох кабмінів – РНБО та секретаріату, які могли давати вказівки як самому Прем\’єру так членам Кабінету міністрів, все це є роботою на знищення головного ворога Віктора Андрійовича – Юлії Тимошенко.


За інформацією компетентного видання «Дзеркало тижня» у секретаріаті задля того, щоб втримати владу розглядають навіть варіант силового протистояння.


 


 


 


Депутат Тернопільської міської ради


від фракції БЮТ Юрій Вересюк

Попередня

Як злодій кричить «Хапай злодія»

Наступна

Інтерв\’ю народного депутата України Деревляного Василя Тимофійовича