• 19 Вересня, 2021

Привітання прем\’єр-міністра України Юлії Тимошенко з нагоди Дня українського козацтва

Дорогі друзі!

Від щирого серця вітаю вас з Днем українського козацтва, святкування якого припадає на величне християнське свято — Покрови Пресвятої Богородиці — берегині українського народу та козацького війська.

У кожному з нас тече кров наших пращурів — вільних та незалежних козаків. Саме дух козацтва покоління за поколінням виховує у наших співвітчизників патріотизм, національну свідомість, почуття гордості.


Без перебільшення можна сказати, що День козацтва — це свято всього українського народу, адже і сьогодні мільйони наших співвітчизників самовіддано служать Україні, здобуваючи славу і визнання у світі.


Я з великою повагою ставлюся до нинішнього покоління, яке продовжує розвивати найкращі звичаї та традиції наших предків, робить вагомий внесок у відродження духовного життя народу, збереження його історичної пам’яті.


Я вірю в те, що ми, українці, — справжні борці за свободу — спільними зусиллями побудуємо могутню, незалежну державу, здобудемо для неї і славу, і волю, адже “козацькому роду нема переводу!”.


Бажаю вам здоров’я та наснаги, єдності та віри, нових перемог та звершень заради процвітання нашої Батьківщини.


Щастя, успіху та благополуччя вам та вашим родинам!


Прем’єр-міністр України
Юлія Тимошенко

Попередня

ПРО ДОСТРОКОВІ ВИБОРИ В ТЕРНОПОЛІ:

Наступна

Як велике «бабло» перемагає велике добро