• 28 Липня, 2021

БЮТ вимагає перенести парламентські вибори на 2009 рік

Дострокові вибори не можна провести у 2008 році – це буде злочином проти економіки. Конструктивна пропозиція – перенести їх і провести дострокові вибори в 2009 році.

Дострокові вибори мають бути проведені у 2009 році, коли країна буде знати ціну на газ і матиме бюджет що мінімізує економічні загрози від підвищення цін на газ.


 


Дострокові вибори мають бути проведені лише після того, як парламент прийме антикризові рішення щоби убезпечити економіку від згубного впливу світової фінансової кризи.


 


Мета Президента, який хоче провести дострокові вибори у 2008 році – не допустити прийняття бюджету-2009, який враховуватиме ціну на газ і нові соціальні стандарти. Це, по задумці секретаріату Президента, ускладнить економічну ситуацію і відтак негативно позначиться на популярності Юлії Тимошенко.


 


Виборів не буде – допоки не буде прийнятий бюджет 2009 з врахуванням цін на газ.


Виборів не буде – допоки не буде прийнятий пакет антикризових законів, що протистоятимуть навалі світової фінансової кризи.


Виборів не буде у 2008 році – це принципова позиція БЮТ.


 


Президент має припинити спроби знищити бюджет-2009.


Президент має відстрочити дострокові вибори на два місяці і дозволити дієздатному парламенту мінімізувати ризики від світової кризи і прийняти бюджет-2009.


 


БЮТ вимагає перенести парламентські вибори на 2009 рік, а в 2008 спокійно дочекатися ціни на газ, як розвиватиметься світова економічна криза і, відповідно, збалансувати бюджет та прийняти необхідні закони.

Попередня

За сприяння депутатів від БЮТ відбулися спортивні шкільні змагання

Наступна

19 жовтня провідні телеканали оприлюднять звернення Юлії Тимошенко з приводу політичної та економічної ситуації