• 29 Червня, 2022

Серце відкрите для кожного…

Чортківська районна та міська партійна первинна організації ВО «Батьківщина» вирішили по можливості розділити чужу біду та надати допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни найбільш незахищеним, нужденним людям, тим, котрі пересуваються за допомогою інвалідних візків і самотужки не мають можливості придбати елементарних речей.

Міжнародний День інвалідів, який у календарі числиться 3 грудня, несе у свідомість людей розуміння важкості життя інвалідів, котрих доля обділила найважливішим – здоров’ям. Хвороби, на жаль, не зважають на вік, несуть біль та страждання. Розуміючи важку матеріальну ситуацію людей-інвалідів та їхнє моральне виснаження через постійні негаразди та нестатки, Чортківська районна та міська партійна первинна організації ВО «Батьківщина» вирішили по можливості розділити чужу біду та надати допомогу у вигляді продуктів харчування та засобів гігієни найбільш незахищеним, нужденним людям, тим, котрі пересуваються за допомогою інвалідних візків і самотужки не мають можливості придбати елементарних речей. Організатори акції поцікавилися у голови районного товариства інвалідів « Надія» про тих, хто більше всіх потребує допомоги та уваги. До слова, нещодавно Чортківські бютівці надали допомогу цьому товариству  інвалідів продуктами харчування та одягом.


Сумно заходити у хату, де зустрічають вас повні очі відчаю, проте на душі стає приємніше хоча б від того, що бодай хоч чимось допомогли бідним та хворим, посіяли у їхніх серцях розуміння того, що вони не забуті…


 


Ірина Зенчак – Гулька

Попередня

С Т Е Н О Г Р А М А

Наступна

Бучацькі бютівці запалили скорботні свічки на могилі жертвам голодомору