• 13 Квітня, 2021

Проти рейдерського захоплення землі у Тернополі виступили місцеві БЮТівці

Самовільно захопити земельну ділянку у Тернополі намагався місцевий олігарх, голова Тернопільської міської організації «ЄЦ» Віктор Щепановський.

Варто зазначити, що ПП ТФ «Будівельник» (власність Щепановського) традиційно відзначився в області тим, що практично всі земельні ділянки, на сесійних засіданням міської ради відводилися для цієї будівельної компанії тоді, коли на даній землі вже було зведено декілька-поверхова споруда.


Без оригінальності обійшовся горе-політик і цього разу. На вигідному місці у «Зеленому гаї» по вулиці Юності, в спальному районі міста Щепановський пригледів земельку, на якій мешканці в той час вже почали споруджувати пам’ятник Пресвятої Богородиці. Жителі прилеглих будинків вже буквально залили фундамент (до речі за власний кошт), коли в один «прекрасний» день вся їх праця, без жодних пояснень, а лише за чужої прихоті збагатитися, була зруйнована.Залучившись підтримкою місцевих депутатів від БЮТ,  жителям вдалося, через рішення сесії Тернопільської міської ради заборонити нахабному будівельнику зводити житловий будинок в «Зеленому гаї». Зате, не пройшло і місяця часу як за вказівкою пана Щепановського несподівано налетіло більше сотні будівельників, охоронців і похапцем взялися до роботи. Люди, знаючи, що закон на їх стороні з обуренням намагалися зупинити свавілля.
Натомість працівники «Будівельника» жорстоко і в прямому розумінні відбивали словесний супротив, не зважали ні на жінок, ані на дітей.Зі сторони за потасовкою спокійно спостерігав «єцівець» Щепановський. Депутати від БЮТ, які стояли на стороні громади викликали міліцію і прокуратуру. Після декількох годин протистоянь приїхали працівники прокуратури, які й розтавили крапки над «і».Збираючи техніку та розсідаючись по автобусах охоронці бурмотіли, що ще повернуться. Сам Щепановський лише погрожував депутатам, що рішення суду по цій землі він виграє, а потім ще й подасть до суду на тих, хто чинив супротив його планам.


Попередня

Щодо створення нової парламентської коаліції

Наступна

Подяка