• 5 Грудня, 2021

Депутат Тернопільської обласної ради від БЮТ Михайло Пінь – виконуючий обов’язки директора Тернопільської дирекції «Укрпошта»

Сьогодні в Тернопільській дирекції УДППЗ «Укрпошта» відбулося представлення нового керівника. Наказом генерального директора українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта» Т.Замковою призначено Михайла Піня виконуючим обов’язки директора Тернопільської дирекції УДППЗ «Укрпошта».


На представлення нового керівника завітали заступник голови Тернопільської обласної ради Теодозій Кухарський та депутат Тернопільської обласної ради фракції «Батьківщина» Володимир Бойко. Теодозій Васильович охарактеризував колективу поштарів їхнього нового керівника як відповідального фахівця та чуйну людину, а також подякував за професіоналізм на посаді голови Секретаріату Тернопільської обласної ради. Окрім того, Теодозій Кухарський побажав Михайлу Миколайовичу, щоб він й надалі плідно працював як депутат Тернопільської обласної ради і член постійної депутатської комісії з питань бюджету.


Михайло Пінь розповів колективу про своє бачення розвитку підприємства, стратегічні напрямки та пріоритети в роботі.


Попередня

Почесну грамоту Кабінету Міністрів України вручили Володимиру Бугайському

Наступна

Бронзова постать Великого Патріота Степана Бандери стала гордістю Тернополя