• 17 Вересня, 2021

Стало цілком ясно, хто зірвав газові переговори в грудні – заява прес-служби БЮТ

Вся відповідальність за зрив газових переговорів у грудні лежить на «Росукренерго» та його партнерах-покровителях в Секретаріаті Президента та Партії регіонів.

Про це уповноважена заявити прес-служба БЮТ у відповідь на істерію представників цих політичних інституцій на тему українсько-російських газових домовленостей.
Внаслідок газових домовленостей Прем’єр-міністрів Ю. Тимошенко і В.Путіна повного фіаско зазнала так звана група Бойка-Льовочкіна, яка всередині Партії регіонів неприховано лобіює інтереси власника тіньової структури «Росукренерго» Д.Фірташа, і яка, за свідченнями народного депутата від ПР Т. Чорновола, здійснює вирішальний вплив на лідера партії Віктора Януковича.
Корупційній посередницькій діяльності групи «Росукренерго», яка видоїла з України мільярди доларів, покладено край, і саме тому у Партії регіонів, лідер якої взяв РУЕ під крило, і виникло відчуття «повного провалу». Це – провал, але не України, як твердить ПР, а персонально Януковича та групи осіб, заради яких вони готові жертвувати і власною партією, і Україною.
Горе-газовики з групи Фірташа-Бойка заради збереження своєї присутності на газовому ринку наприкінці 2008 року без кінця телеграфували в „Газпром” про свою готовність купувати газ для України дорожче (!), ніж домовилися «Нафтогаз» і «Газпром». Саме цим РУЕ та його політичне лобі зірвало підписання газових угод, яке могло відбутися ще 31 грудня! Сьогодні це було змушене визнати навіть керівництво «Газпрому».
Проте досягнути кінцевої мети «РосУкрЕнерго» так і не вдалося: будь-яких посередників зі схеми торгівлі газом між двома країнами усунуто.
Cаме цим спричинені і негативні оцінки газових угод з боку Секретаріату Президента. Будівля на Банковій – це ще одне місце, де пан Фірташ звив собі затишне гніздечко.
Відтак, сьогодні очевидно, що вся відповідальність за зрив газових переговорів у грудні лежить на «Росукренерго» та його покровителях в Секретаріаті Президента та Партії регіонів. І саме персональними провалами, програшами, збитками цієї групи фізичних, юридичних та політичних осіб і викликана їхня істерія


 


 


http://www.byut.com.ua/ua/news/detail.php?ID=80947

Попередня

У вівторок, 20 січня відбулася прес-конференція народного депутата України, голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Василя Деревляного

Наступна

Українсько-російські газові домовленості