• 18 Травня, 2021

Істерику Дупая оцінять лише його однопартійці

Позиція депутатської фракції партії ВО «Батьківщина» у Тернопільській обласній раді щодо виступу М. Дупая перед ЗМІ Тернополя у понеділок, 2.02.09

Жодного відношення до ситуації, що склалася, депутати Тернопільської обласної ради від БЮТ не мають. Заяви Дупая можна охарактеризувати як істеричний захист самого себе шляхом навмисного заплутування подій.


Відбувся факт затримання хабарника на його робочому місці. Справою займаються правоохоронні органи і лише після офіційного завершення розслідування можна буде робити висновки.


Людина, яка бере гроші в студентів – хабарник, незалежно від того, яке посвідчення він носить в своїй кишені. Тому фракція партії ВО «Батьківщина» підтримує і надалі підтримуватиме діяльність всіх працівників правоохоронних органів, які ведуть боротьбу з хабарництвом.


Хабарник не прикрасить жодну політичну команду, тому висновки повинні робити не депутати БЮТ, а, перш за все, однопартійці, за якими і залишається право давати оцінку своєму колезі.

Попередня

Знайти 20 млн. грн. для Артеку, маючи більше 800 млн. грн.. фінансування Апарату Президента, будучи Президентом що дбає про національні багатства – можна було

Наступна

Щодо ситуації з наповненням держбюджету