• 22 Вересня, 2021

ТРЬОХГОЛОВА ОПОЗИЦІЯ ПРОФЕСІЙНА ЛИШЕ У ВСТРОМЛЯННІ ПАЛИЦЬ

В умовах світової кризи, яка краєм свого чорного крила не проминула і нашу країну, Уряд на чолі з Юлією Тимошенко упевнено долає перешкоди та не дає справджуватися песимістичним прогнозам опонентів про глибокий економічний спад.

Проте, трьохголова  опозиція ( Президент, «Партія Регіонів», Національних банк України під керівництвом Стельмаха) постійно втручаються в роботу Кабміну та встромляють палиці в колеса. Виходить, що Уряд бореться з кризою, а всі інші борються з Урядом.


 Неможливо стабілізувати роботу Уряду, розвиток економіки, оскільки національна валюта менш ніж за півроку падає на 42%. Падіння гривні щодо долара  – це стимули для інфляції. Але саме Уряду в жовтні – листопаді прийшлось докласти шалених зусиль зупинити та повернути на старий рівень ціни на ліки, які почали рости саме через курс долара. А в грудні Президент зупинив рішення Уряду щодо обмеження торговельних надбавок на ліки. Підтримуючи у всіх починаннях Стельмаха, Ющенко ігнорує падіння гривні, що є ударом по добробуту сотень тисяч українських родин, які мають кредити, номіновані в доларах. Великим досягненням уряду та Парламенту є те, що встигли ввести заборону на збільшення ставок по вже взятих кредитах населення. На проблеми замороження кредитування підприємств, на стосунки банкірів із вкладниками Нацбанк дивиться крізь пальці, а Президент лише іноді погрожує, немов і направду йому незнайомі дії Стельмаха. Ющенко неодноразово наголошував, що Пенсійним Фондом зірвано виконання і пенсії не виплачуються, а у бюджетній сфері не буде заробітної плати. Проте, бюджет виконано і ці неправдиві дані цілковито спростовані. Висновок напрошується сам собою, Президент країни найбільш зацікавлений у дестабілізації ситуації в країні, тому і руйнує зі своїми соратниками економіку та банківську систему, яка немов грошова вена приносить надходження організмам президентського оточення…

Попередня

Що приховує міський голова Роман Заставний?

Наступна

Автомобільний податок без Гордієвої петлі!